معرفی کامپیوتر جدید HP برای گیمرها +تصاویر

0

اتاق خبر 24: 

شرکت HP دیروز کامپیوتر دسکتاپ جدیدی با نام Omen X را معرفی کرد که برای اجرای بازی‌های واقعیت مجازی و اجرای بازی‌ها با کیفیت ۴K مناسب خوهد بود؛ اما نکته‌ی جالب درباره‌ی این کامپیوتر ظاهر آن است. این کامپیوتر ظاهری مکعب مانند دارد و قطعات آن در بخش‌‌های مختلف این مکعب قرار گرفته‌اند. همین موضوع باعث شده که به راحتی بتوان قطعات را تعویض کرد.
 

معرفی کامپیوتر جدید HP برای گیمرها +عکس

 

کامپیوتر Omen X با تراشه‌ی Core i7 مدل Skylake عرضه می‌شود و ۸ گیگابایت رم، ۲ ترابایت هارد و ۲۵۶ گیگابایت حافظه‌ی SSD دارد. همچنین سیستم خنک کننده‌ی مایع در کنار کارت گرافیکی Radeon RX 480 که ۴ گیگابایت رم دارد، روی آن قرار گرفته است. این کامپیوتر به ۱۰ عدد پورت USB مجهز شده که هشت عدد آن‌ها USB 3.0‌ هستند. البته خریداران می‌توانند این محصول را با سخت افزار قوی‌تر هم بخرند. به طور مثال می‌توان روی آن دو عدد کارت گرافیکی GeForce GTX 1080 یا دو عدد کارت گرافیگی Radeon R9 Fury X قرار دارد. قیمت پایه‌ی این محصول ۱۷۹۹ دلار اعلام شده است.
 

معرفی کامپیوتر جدید HP برای گیمرها +عکس

البته شرکت کیس این کامپیوتر مکعبی را به صورت جداگانه هم می‌فرشد تا گیمرها سیستم خاص خودشان را روی این کیس جمع‌آوری کنند. قیمت این کیس‌ ۵۹۹ دلار اعلام شده است.

منبع: صبحانه

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید