معرفی یک برند جدید توسط شرکت مادر وان‌پلاس

0

وان‌پلاس، ویوو و اوپو در یک چیز مشترک هستند: کمپانی مادر هر سه، BBK Electronics است. حالا این کمپانی تصمیم گرفته است که برند جدیدی را معرفی کند. این برند جدید، imoo نام دارد. با معرفی این برند، تعداد برندهای این شرکت به ۴ می‌رسد که در نوع خود بی‌نظیر است. البته برند imoo کمی از برندهای دیگر متفاوت است. تمرکز برند imoo بر ساخت اسمارت‌فون‌های آموزشی است.

BBK Electronics چندان با این بازار غریبه نیست، چون سال‌هاست به ساخت اسباب‌بازی‌های آموزشی مشغول است. این کمپانی اطلاعات زیادی از اسمارت‌فون‌های آموزشی خود منتشر نکرده است. البته باید بدانید که امروز از اولین گوشی این شرکت رونمایی می‌شود.

تصویری که از این گوشی منتشر شده است، نشان می‌دهد که بدنه آن فلزی و نازک است. رنگ این گوشی، طلایی است و درگاه سیم‌کارت نیز دارد. این گوشی ابتدا در چین رونمایی می‌شود.

BBK Electronics حدود ۲۰ سال پیش تاسیس شده است و محصولات مختلفی همچون گوشی هوشمند، دوربین‌های دیجیتال و … را تولید می‌کند. این شرکت در چندین بازار فعال است، ولی شاید مهم‌ترین بخش این شرکت، بخش اسمارت‌فون آن باشد.

خبر فارسی

ایمان روستا

فیزیک خوندم و بعد از اون ژئوفیزیک. از نوجوانی با یادگیری DOS وارد دنیای کامپیوتر و آی‌تی شدم تا الان که به عنوان نویسنده در خدمت شما هستم.


گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید