معرفی یک وب سایت ایرانی برای آپلود فایل های حجیم تا ۱۰ گیگابایت

0

eb9bf436458080249c7633d607611800_L

معرفی یک وب سایت ایرانی برای آپلود فایل های حجیم تا ۱۰ گیگابایت

مقدمه:خب دوستان عزیز سایتهای ایرانی با سطح کیفیت و امکانات مشابه نیز وجود دارند که بتوانید از آنها استفاده کنید . یکی از این وب سایتها docload می باشد که به تازگی راه اندازی شده است و امکانات خوبی نیز دارد . تم ظاهری این سایت بسیار ساده و جذاب و کار کردن با آن بسیار راحت می باشد . حداکثر فایلی که می توان در آن آپلود کرد ۱۰ گیگابایت با هر نوع فرمتی بدون محدودیت می باشد .

برای استفاده از این سرویس ابتدا بر روی این لینک کلیک کرده و وارد وب سایت مورد نظر شوید .  وب سایت http://www.docload.net/

1_معرفی_یک_وب_سایت_ایرانی_برای_آپلود_فایل_های_حجیم_تا_10_گیگابایت

ابتدا در سایت ثبت نام کنید . با ثبت نام کردن می توانید مشخصات و اطلاعات آپلود شده را دسته بندی و مدیریت کنید . در غیر اینصورت از سمت چپ برنامه می توانید با استفاده از لینک یا اطلاعات روی کامپیوتر فایل آپلود کنید .

2_معرفی_یک_وب_سایت_ایرانی_برای_آپلود_فایل_های_حجیم_تا_10_گیگابایت

حداکثر حجم آپلود در یک بار ارسال ۳۰ مگابایت می باشد . بعد از ثبت نام و وارد شدن به حساب کاربری می توانید یک دسته بندی برای خودتان ایجاد کرده و فایل های آپلود شده توسط خودتان را مدیریت کنید .

 همانطور که مشاهده می کنید بعد از هر بار آپلود کردن حجم باقی مانده از فضای شما نمایش داده می شود.

وب سایت ایرانی
وب سایت ایرانی

یکی از نقاط ضعف این وب سایت نداشتن صفحه درباره ما یا اطلاعات بیشتر می باشد . کاربر باید بداند که لینکهای دریافتی در چه شرایطی منقضی می شود و یکی از اصلی ترین بخش های سایت های آپلود این قسمت می باشد . مورد دیگر بخش امنیت اطلاعات و لینکهای دریافتی است که فکر میکنم با بروزرسانی و راه اندازی سایت در تاریخ درج شده این مشکل نیز برطرف شود .

نتیجه گیری:کاربران گرامی و عزیز به پایان مطلب معرفی یک وب سایت ایرانی با امکان ویژه که میتونید فایل هاتون رو تا حجم ۱۰ گیگابایت  آپلود کنید امیدوارم مفید بوده باشه و لذت برده باشین همراه با گیگر باشید.

لینک مطلب

پاسخ دهید