معرفی ۱۰ کیبورد برتر آندروید برای تلفن هوشمند شما

0

گیگر :

یکی از مشکلات بسیاری از دارندگان تلفن‌های هوشمند کیبوردهای از پیش تعیین شده است که آنطور که باید و شاید خواسته‌های آنان را برطرف نمی‌کنند. در این مقاله به معرفی ۱۰ کیبورد برتر آندروید می‌پردازیم تا شاید بتوانید کیبورد مورد نظر خود را از این میان انتخاب کنید.

 

Al Type Keyboard Plus

یکی از کیبوردهای نسبتا قدیمی که توانسته است طرفداران زیادی برای خود پیدا کند Al Type Keyboard Plus نام دارد. این کیبورد با دارا بودن اکثر ویژگی‌های مورد نیاز مانند پیش‌بینی کننده کلمات، تکمیل کننده خودکار کلمات و قابلیت شخصی‌سازی توانسته است بسیاری از نیازهای کاربران را رفع کند. این کیبورد دارای یک ورژن رایگان است که می‌توان از آن به مدت 18 روز استفاده کرد و نسخه کامل آن با قیمت 3.99 دلار در فروشگاه گوگل به فروش می‌رسد. شما می‌تواند ورژن کرک شده آن را بطور رایگان ازسایت‌های ایرانی دانلود کنید.
 

Chrome Keyboard

یکی از پرزرق و برق‌ترین کیبوردهای آندروید Chrome Keyboard محسوب می‌شود که تنظیمات شخصی‌سازی متعددی را پیش پای شما می‌گذارد.  برای مثال شما می‌توانید اندازه کیبورد و رنگ آن را با توجه به تم یا مشخصات ظاهری تلفن خود تغییر دهید. همچنین این کیبورد دارای مود مخصوص شب، ردیف اعداد و اموجی است و از شصت زبان مختلف دنیا پشتیبانی می‌کند. این کیبورد با قیمت 1.49 دلار در فروشگاه گوگل به فروش می‌رسد.
 

Fleksy Keybord

فلکسی یکی از پر دانلودترین کیبوردهای آندروید محسوب می‌شود که دارای برترین پیش‌بینی کننده کلمات است و مودهای خاص آن به شما کمک می‌کنند تا سریع‌تر تایپ کنید. این کیبورد دارای 40 تم مختلف و سه سایز است و به شما این اجازه را می‌دهد تا به دلخواه آن را شخصی‌ سازی کنید. این کیبورد بطور رایگان در فروشگاه گوگل قابل دانلود است اما برخی از ویژگی‌های آن تنها به وسیله پرداخت دون برنامه‌ای قابل استفاده است.
 

GO Keyboard

اکثر کسانی که از سیستم عامل آندروید استفاده می‌کنند نام لانچر و کیبورد GO را شنیده و از آن استفاده کرده‌اند. GO Keybord مدت بسیار زیادی است که منتشر شده است و طی این زمان با ارائه آپدیت‌های مختلف توانسته است نواقص خود را برطرف کرده و تبدیل به یکی از برترین کیبوردهای آندرویدی شود. ای کیبورد دارای تم‌های مختلف، اموجی، فونت‌های گوناگون و… است که شما می‌توانید بطور رایگان آن را از فروشگاه گوگل‌پلی دانلود کنید.
 

Google Keyborad

یکی از محبوب‌ترین کیبوردها در میان ایرانیان Google Keyboard است که دارای پشتیبانی کامل از زبان فارسی است و شما به وسیله آن می‌توانید نکات نگارشی مانند نیم‌فاصله یا نشانه‌های مصوت فارسی و نشانه‌های دیگر مانند تشدید و… را در نوشته خود رعایت کنید. این کیبورد دارای ویژگی‌های زیاد شخصی‌سازی نیست و تنها بخاطر ظاهر ساده اما کارآمد آن توانسته است راه خود را به تلفن‌های هوشمند بسیاری از افراد باز کند. شما می‌توانید این کیبورد را بطور رایگان از فروشگاه گوگل دریافت کنید.
 

Multiling O Keyboard

اگر یکی از افرادی هستید که می‌خواهید بطور همزمان از چند زبان مختلف برای تایپ کردن استفاده کنید، Multiple O Keyboard قطعا انتخاب شماست! این کیبورد با پشتیبانی از 200 زبان مختلف دنیا دارای یک رکورد درمیان رقیبان خود است و علاوه بر این ویژگی منحصر به فرد دارای ویژگی‌های شخصی سازی، ردیف اعداد، اموجی و… است. این کیبورد فوق‌العاده بطور رایگان در فروشگاه گوگل قابل دسترس است.
 

Minuum Keyboard

جایزه خاص‌ترین کیبورد آندروید تعلق میگیرد به Minuum! البته این کیبورد دارای ظاهر و ویژگی‌های معمول میان کیبوردها نیست بلکه مود کوچک شونده آن، کیبورد شما را به اندازه ناخن انگشت شصتتان تبدیل میکند! شاید کنار آمدن با این ویژگی در نگاه اول غیرممکن باشد اما با گذراندن دوره تمرینی آن می‌توانید با ماکسیمم سرعت ممکن شروع به تایپ کردن کنید بطوریکه بتوانید با یک تایپیست رقابت کنید! این کیبورد دارای یک ورژن رایگان 30 روزه است و قیمت اصلی آن در فروشگاه گوگل 3.99 دلار است.
 

Smart Keyboard PRO

در میان فهرست قدیمی‌ترین کیبوردهای آندروید قطعا نام Smart Keybord PRO دیده می‌شود. این کیبورد محبوبیت خود را مدیون توجه سازندگان آن به نظرات مردم است که بطور پیوسته شاهد انتشار آپدیت‌های مختلف برای آن هستیم. این کیبورد از تمامی قابلیت‌های شخصی‌سازی و ویژگی‌های معمولی بهره‌ می‌برد و با قیمت 2.29 دلار در فروشگاه گوگل ل فروش می‌رسد.
 

SwiftKey Keyboard

یکی از بهترین کیبوردهای موجود در فروشگاهای آندروید SwiftKey‌ است که دارای انواع تم‌های گوناگون، ردیف اعداد، قابلیت‌های تصحیح کننده خودکار و پیش‌بینی کننده است از بیش‌تر از 100 زبان مختلف دنیا پشتیبانی می‌کند. این کیبورد نیز بطور رایگان در دسترس است اما برخی از ویژگی‌های آن با پرداخت درون برنامه‌ای قابل دسترس است.
 

Swipe

موفق‌ترین کیبورد آندرویدی قطعا Swipe است که بطور کاملا مستقل ساخته شد و بعدها آنقدر محبوبیت پیدا کرد که بطور پیش‌فرض به عنوان یکی از کیبوردهای تلفن‌های هوشمند انتخاب شد. این کیبورد در حال حاضر محبوبیت سابق را ندارداما سازندگان آن با اضافه کردن قابلیت‌های شخصی سازی متعدد و ویژگی‌های مختلف در تلاشند تا دوباره آن را به دوران اوج خود برسانند.
 

 

منبع :مجله اینترنتی فوت و فن

پاسخ دهید