معرفی ۷ افزونه رایگان بهبود عملکرد در Microsoft Office ,قسمت ۲

0

Microsoft Office
Microsoft Office

معرفی ۷ افزونه رایگان بهبود عملکرد در Microsoft Office ,قسمت ۲

Imagrجستجو کننده تصاویر
مقدمه:کاربران محترم و عزیز همونطور که در قسمت اول بررسی کردیم,  ویژگی تصاویر آنلاین Office به شما این امکان را می دهد که به پیدا کردن تصاویر از طریق Bing , Facebook و یا حساب شخصی Flickr خود بپردازید . گزینه بهتر برای این کار افزونه Imagr است که به شما امکان جستجو در مابقی تصاویر Flickr می دهد و می توانید از آن ها در سند خود استفاده کنید .
https://store.office.com

Office Timeline
اگر شما می خواهید که ارائه PowerPoint خود را از نظر بصری برجسته تر کنید پس شما به Office Timeline نیاز پیدا خواهید کرد . این افزونه رایگان می تواند با ایجاد یک نمودار زمانی کمک کند که پیغام شما از طریق بصری بهتر دیده بشود .
https://www.officetimeline.com

Wikipedia
زمانی که در حال تحقیق هستید به احتمال زیاد به دنبال بعضی از اطلاعات رایگان هستید که دسترسی به آن ها نیز راحت باشد . Wikipedia برای Office به شما این امکان را می دهد که مرجع اطلاعات خود را پیدا کنید . همچنین شما می توانید یک نقل قول را در سند خود جای دهید . شما می توانید مقداری از متن را انتخاب و سپس از طریق Wikipedia آن را جستجو کنید .
https://store.office.com

برنامه Outlook را در حالت اجرا قرا دهید .
برای کاربران Outlook این افزونه این امکان را می دهد که زمانی که برنامه Outlook را می بندید در پس زمینه در حال اجرا باقی بماند . این امر چه کمکی می کند ؟ اگر شما به طور مداوم ایمیل های خود را چک می کنید پس بهترین راه برای این کار این افزونه است .
https://sourceforge.net/

Percentage Calculator
برای محاسبه با office این بهترین و آسان ترین ابزار است که می تواند برای محاسبه درصد ( % ) حساب های شما  در spreadsheets و یا سند های شما بپردازد . ایده آل برای ایجاد تعادل بین بودجه است .
https://store.office.com

Microsoft Office
Microsoft Office

لینک مطلب

پاسخ دهید