مقاوم برای شرایط سخت کاری،محصول جدید AOC

0

مقاوم برای شرایط سخت کاری،محصول جدید AOC

کمپانی AOC در رقابت با تولید کنندگان ارزان قیمت و با کیفیت تایوانی،مانیتور جدید خود را معرفی کرد.AOC که در سال 2015 یکی از زیباترین مانیتورهای بدون فریم را معرفی کرد،ضمن تقویت جبهه محصولات ظریف خود،یک مانیتور میان قیمت با امکانات مناسب را معرفی کرده است.

 

این محصول به منظور استفاده در شرکت های شلوغ و پلوغ طراحی یک گزینه کاملا مناسب است!مقاوت بدنه و نوع طراحی،این مانیتور 7.16 کیلوگرمی را برای شرایط سخت کاری ایده آل کرده است.این مانیتور از یک پنل 29 اینچ IPS در کلاس Ultra Wide برخوردار است که قادر به پشتیبانی از رزولوشن 2560×1080 خواهد بود.AOC زمان پاسخ گویی Q2963PQ را 5 میلی ثانیه عنوان کرده است.به لطف استفاده از پنل IPS،زاویه دید 178 از هر دو جهت اصلی اتفاق افتاده است.

امکان بعدی این محصول نرخ به روز رسانی پنل است که AOC آن را 60 هرتز عنوان کرده است.این مقدار برای یک مانیتور با این ویژگی ها نسبتا مناسب به نظر می رسد.هر چند که در تصاویر با تحرک بالا مشکلاتی خواهد بود.شدت روشنایی پنل 300CD/m2 است.دو اسپیکر استریو 3 واتی نیز برای آن در نظر گرفته شده است. Q2963PQبا قیمت 399 دلار عرضه خواهد شد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید