منتظر رونمایی هواوی از میت اس 2 یا میت 9 در کنفرانس 11 شهریور نباشید

0

منتظر رونمایی هواوی از میت اس 2 یا میت 9 در کنفرانس 11 شهریور نباشید

هفته ی پیش کمپانی هواوی که به عنوان پر فروش ترین برند گوشی های هوشمند در چین و سومین سازنده ی برتر این دستگاه ها در جهان به شمار میرود، دعوتنامه ای را برای روز 1 سپتامبر مصادف با 11 شهریور ارسال کرد. بسیاری از کاربران و تحلیلگران بر این باور بودند که هواوی دست کم یک مدل از سری میت را در این رویداد رونمایی خواهد کرد اما یکی از مدیران کمپانی طی یک مصاحبه اعلام کرده است که در این رویداد دستگاهی از سری میت معرفی نخواهد شد و در عوض سری جدیدی از گوشی های خود را معرفی خواهد کرد که بازار گوشی های میان رده را هدف قرار خواهد داد. همراه ما باشید.

در حالی که مدیر هواوی در مورد جزئیات گوشی های جدید کمپانی که در این مراسم معرفی خواهند شد، اطلاعاتی را فاش نساخته است، اما ایشان اشاره کرده اند که در طی دو ماه آینده هواوی گوشی های جدیدی از سری میت را معرفی و روانه ی بازار خواهد کرد. همچنین رابط کاربری Emotion UI هواوی نیز احتمالا رنگ و لعاب تازه ای به خود خواهد گرفت. رابط کاربری اختصاصی هواوی را نمیتوان با رابط کاربری های پر سابقه ای مانند تاچ ویز سامسونگ یا سنس اچ تی سی مورد قیاس قرار داد زیرا هنوز جای کار نسبتا زیادی دارد. اما در مقابل دیگر سازندگان چینی هواوی در این بخش بسیار بهتر عمل کرده است و سعی بر این دارد تا با ارائه ی نسخه های جدید تر، نواقص و کمبود های این رابط کاربری را برطرف سازد.

اکنون که از این موضوع که در مراسم روز پنجشنبه ی هواوی گوشی جدیدی از سری میت رونمایی نخواهد شد، این بدین معناست که وجود سری جدید Nova که پیش از این شایعه شده بود، احتمالا حقیقت داشته باشد. گفته میشود این سری از گوشی های هواوی مختص بانوان طراحی شده اند و همچنین کمپانی برای رونمایی از این سری، از یک هنرپیشه ی معروف در چین دعوت به عمل آورده است. اکثر کمپانی ها که سعی میکنند برای بانوان گوشی های مخصوصی طراحی کنند، در آخر میبینیم که تنها از رنگ بندی های خاص و متنوعی در آنها استفاده شده است و دستگاه به خودی خود هیچ نکته ی منحصر به فردی برای بانوان ندارد. باید صبر و کرد دید که آیا هواوی نیز گوشی های مخصوص بانوان را تنها با رنگ هایی مانند صورتی همراه میکند یا باید شاهد مدل های متفاوتی باشیم.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید