مهران مدیری موی نیما فلاح را در دور همی تراشید! (عکس)

0

گیگر :

به گزارش سایت تفریحی ایران ناز تراشیدن موهای نیما فلاح در برنامه دور همی توسط مهران مدیری به یک حاشیه جدید برای این برنامه پرطرفدار تبدیل شده است. به نظر میرسد که حاشیه های برنامه دورهمی تمامی ندارد و باید منتظر رخ دادن اتفاق های عجیب دیگری در این برنامه باشیم.

 

چند شب گذشته مهمان برنامه دورهمی زوج هنرمند نیما فلاح و همسرش سحر ولدبیگی بودند. در برنامه دورهمی, مهران مدیری از نیما فلاح درباره بدترین بازیگر ایران سوال کرد و از او خواست نام یک بازیگر را به عنوان بدترین بازیگر ایرانی نام ببرد.وقتی که نیما فلاح از نام بردن اسم یک بازیگر خودداری کرد, مهران مدیری از اقدامی عجیب شروع به تراشیدن موهای نیما فلاح کرد!

 

مهران مدیری موی نیما فلاح را در دور همی تراشید! (عکس)

 

این اقدام درحالی صورت می گرفت که سحر ولدبیگی در کنار آنها قرار داشت و چندین مرتبه از مهران مدیری درخواست کرد که این کار را انجام ندهد! پس از این اقدام اعتراض های زیادی در فضای مجازی نسبت به مهران مدیری صورت گرفته است.

 

مهران مدیری موی نیما فلاح را در دور همی تراشید! (عکس)

نیما فلاح پس از کچل شدن توسط مهران مدیری

 

سحر ولدبیگی در اینباره نوشت:

 

دوستان عزيز، ما يك خانواده ايم و هدف اين خانواده شاد كردن دل شما و آوردن خنده بر روي لب های شماست. ما حالمون خيلی خوبه خدا رو شكر

 

شما هم حال خودتون رو خوب نگه داريد و از مشاجرات بی دليل دوری كنيد. برنامه دورهمی رو ببينيد و فقط ازش لذت ببريد و بخنديد و الكی تفسير عجيب و غريب ازش نسازيم برای خودمون.

 

اين عكس هم برای بعد از پايان كاره، اگر حالم بد بود با لب خندون عكس دسته جمعی نميگرفتم. بعد دوستان مو انقدر چيز مهمی نيست يك هفته ديگه دوباره بلند ميشه، تو رو خدا انقدر وابسته به مسائل دنيوی نباشيم.

منبع :

پاسخ دهید