مهرداد میناوند نزدیک بود به خاطر مجتبی محرمی دستگیر شود!

0

ورزش > فوتبال ملی – مهرداد میناوند در نظرسنجی دوشنبه شب 90، عنوان دومین مدافع چپ برتر ایران را بعد از انقلاب، از آن خود کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ میناوند در این باره توضیح می دهد: «من همان اوایل برنامه به مجتبی محرمی رای دادم چون از نظر من او بهترین بود. می توانید به عادل فردوسی پور بگوئید در بین شماره ها سرچ بدهد و نظر من را اعلام کند. پیامکش هم روی گوشی ام هست. انتخاب من مجتبی محرمی بود.»
او درباره محرمی خاطره جالبی دارد و تعریف می کند: «وقتی من در پاس بازی می کردم، در یک مصاحبه به من گفتند الگویت کیست؟ گفتم الگوی من از نظر اخلاقی و فنی مجتبی محرمی است. همان روز به من گفتند این چه مصاحبه ای کرده ای؟ باید سه روز به بازداشتگاه شوی. چون محرمی آن روزها یک مقدار شیطنت می کردند و محروم هم می شد، می گفتند چرا اسمش را آوردی؟ باید بازداشت شوی که دیگر با کلی التماس من را زندانی نکردند!»
میناوند درباره نظرسنجی هم می گوید: «چون سه بازیکن پرسپولیسی در نظرسنجی بودند، رای ها تقسیم شد. باز خدا را هزار مرتبه شکر که با محبت مردم خودم من دوم شدم. واقعا از همه مردم ممنون هستم. باید بگویم برایم افتخار است کنار چنین بازیکنان بزرگی باشم. حس خوبی دارم. در زمان پخش 90 هم هیجان داشت. در هیات بودم که خیلی از بچه ها زنگ می زدند و می گفتند آرا به چه شکل است. فراموش نکنیم که حاجیلو و ورمزیار هم جزو فوتبالیست های بزرگی بودند. ورمزیار درست است چپ کلاسیک نبود ولی فوق العاده بازی می کرد.»
مهرداد در پایان می گوید: «جای چند بازیکن دیگر از جمله امامی فر، رضا ترابیان و جواد منافی که خیلی بدشانس بود، در لیست خالی بود. به نظر من منافی یک استثنا بود که اگر آن اتفاق برایش نمی افتاد، می توانست جزو بهترین ها باشد.»

252 43

 

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید