مهلت مجدد ثبت نام آزمون ارشد ناپیوسته

0

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: متقاضیان شرکت در آزمون ارشد ناپیوسته 95 از 3 الی 8 اسفند فرصت دارند تا نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش  و آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی  گفت: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده، اطلاعات ثبت نام داوطلبان شرکت کننده در آزمون ارشد ناپیوسته 95 و بیست و یکمین المپیاد علمی دانشجویی که در مهلت مقرر برای شرکت در آزمون ثبت نام کرده‌اند، فردا دوشنبه سوم اسفند لغایت چهارشنبه 5 اسفند بر روی سایت قرار می‌گیرد. 

 

وی ادامه داد: کلیه داوطلبان(700 هزار و 60 نفر)می‌بایست در این مهلت اعلام شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه‌های منتشر شده نسبت به کنترل و مشاهد اطلاعات ثبت نام مبادرت نموده و در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام اقدام نمایند. 

 

مشاور عالی سازمان  سنجش  خاطر نشان کرد: جهت همراهی با کسانی که در مهلت مقرر موفق به ثبت نام ورودی ارشد ناپیوسته نشده‌اند تصمیم گرفته شد تا از تاریخ 3 اسفند لغایت چهارشنبه 5 اسفند ماه داوطلبان بتوانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دقیق دفترچه راهنما تقاضا نامه اینترنتی خود را برای ثبت نام تکمیل نمایند. 

 

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید