موبایل بازی مایلی‌کهن هنگام صحبت کردن کفاشیان

0

ورزش > فوتبال ملی – محمد مایلی کهن و علی کفاشیان شب گذشته مهمان یک برنامه تلویزیونی در شبکه خبر بودند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ این دو چهره فوتبال ایران رو در روی یكدیگر نشستند تا درمورد وضعیت تیم ملی صحبت كنند. مایلی كهن كه معمولا یكی از منتقدان فوتبال ایران است، در این برنامه از كفاشیان و كروش انتقاد كرد. از طرفی کفاشیان هم از مایلی کهن انتقاد کرد که به عنوان عضوی از فدراسیون چرا از کروش و اسلامیان نایب رئیس اول فدراسیون انتقاد می‌كند.
به فاصله كمتر از 24 ساعت، این دو نفر همسفر شدند و همراه با كاروان تیم امید به امارات رفتند. آن‌ها زمانی كه با كاروان تیم امید در فرودگاه حاضر شده بودند، دور یك میز نشسته بودند و كفاشیان به عنوان رئیس فدراسیون در حال صحبت كردن برای اعضای كادر فنی تیم امید بود. مایلی كهن هم در این جمع حضور داشت اما نكته جالب، صورت عبوس مایلی كهن و عدم توجه او به صحبت های رئیس فدراسیون فوتبال است. مایلی كهن عدم توجه خود را با موبایل بازی اش نشان داده است، آن هم در شرایطی كه همه در حال گوش دادن به صحبت های كفاشیان هستند و به صورت او خیره شده اند.


نكته جالب در مورد برنامه شب گذشته شبكه خبر این است كه كفاشیان به دوستانش در فدراسیون فوتبال گفته كه نمی دانسته قرار است در این برنامه، جلوی محمد مایلی كهن بنشیند.
43 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید