موبایل هایی که هنوز ارزش خرید دارند

0

اتاق خبر 24: 

تا به حال برای شما هم احتمالا پیش آمده است که دوستان یا آشنایانتان در خصوص خرید گوشی موبایل از شما مشورت بگیرند. بسیاری از افراد حاضر به پرداخت هزینه زیاد برای خریدن یک پرچمدار نیستند و حاضر هستند که گوشی های سال های پیش که قیمت مناسب تری دارند و در عین حال از نظر سخت افزاری مناسب و قدرتمند هستند را انتخاب کنند. 

 

3774634_728.jpg

 

 

سال ۲۰۱۳ به طور عجیبی سال خارق العاده ای برای گوشی های هوشمند بود، بدین صورت که گوشی هایی که در این سال معرفی شدند علی رغم اینکه دو سال از عرضه آنها گذشته است، هنوز گوشی هایی هستند که حرف برای گفتن دارند.

در ادامه به شما سه گوشی برتر از سال ۲۰۱۳ را معرفی خواهیم نمود که قطعا هنوز گوشی های بسیار قابلی هستند و می توانند گزینه بسیار خوبی برای خریداران باشند.

 

iPhone 5s

 

3774633_546.jpg

 

گوشی های آیفون همیشه از لحاظ اعداد و ارقام و مشخصات سخت افزاری روی کاغذ، از چندی از گوشی های اندرویدی پایین تر هستند اما بطور حیرت انگیزی سخت افزار این گوشی ها حتی با گذشت زمان قدرتمند باقی می ماند. گوشی آیفون ۵ اس اولین گوشی آیفونی بود که دارای سنسور تشخیص اثر انگشت Touch ID شد. این گوشی برای کسانی که صفحه نمایش بزرگ نمی خواهند، گوشی بسیار عالی خواهد بود. در صورتی که شاید بنظر برخی کاربران این گوشی قدیمی حساب شود اما هنوز هم تصاویر بسیار خوبی ثبت می کند و با توجه به طراحی سخت افزاری عالی، عملکرد این گوشی بسیار نرم و روان می باشد.

 

 

HTC One M7

 

 

3774632_106.jpg

 

این گوشی را اچ تی سی در زمان اوج خودش معرفی کرد. این گوشی دارای یک بدنه یکدست آلومینیومی بسیار زیبا، صفحه نمایش خیره کننده، اسپیکرهای دوگانه در جلوی دستگاه می باشد. اسپیکرهای تعبیه شده روی این گوشی، از بهترین اسپیکرهای موجود روی گوشی های هوشمند می باشد. برای کسانی که به دنبال یک گوشی هوشمند درجه یک هستند قطعا این گوشی پیشنهاد بسیار عالی ای خواهد بود. تنها ضعف این گوشی را می توان در قسمت دوربین آن دانست که در آن زمان نسبت به سایر پرچمداران کمی ضعیف ظاهر شد.

 

Nexus 5

 

3774631_670.jpg

 

 

برای بسیاری از کاربران اندرویدی، Nexus 5 بهترین گوشی اندرویدی می باشد. این گوشی مبتنی بر نسخه اصلی اندروید می باشد و با نرم افزارهای اضافه کارخانه های تولید کننده و یا اپراتورها، بی جهت سنگین نشده است. طراحی این گوشی بسیار با وقار و شیک می باشد و سایز دستگاه برای در دست گرفتن و یا گذاشتن در جیب خود دقیقا مناسب طراحی شده است. نکته مهم در خصوص این دستگاه این بود که زمانی که این گوشی عرضه شد، با توجه به سخت افزار قوی گوشی، با قیمت بسیار پایینی در مقایسه با رقبا ارائه شد. این گوشی بهترین حالت یک گوشی اندرویدی را به نمایش گذاشت هرچند متاسفانه گوگل فروش این گوشی را در اوایل امسال متوقف کرد اما هنوز می توان آن را در بازار یافت و قطعا این گوشی ارزش وقت گذاشتن برای گشتن را دارد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید