موبایل و تبلت «لنوو» با گارانتی ارکان به بازار ایران آمد

0

گیگر :

شب گذشته شرکت ارکان ارتباطات نوین و لنوو از سری محصولات موبایل، تبلت و فبلت خود رونمایی کرد.

در ابتدای این مراسم پیام ابراهیمی، مدیر ارشد برند لنوو در ایران و معاون بازرگانی شرکت ارکان ارتباطات نوین بعد از خیر مقدم به مهمانان و جمعی از خبرنگاران حوزه آی تی، به بیان توضیحات اجمالی در مورد برند لنوو و ارکان ارتباطات پرداختند.

ابراهیمی با اشاره‌ای به شعار جدید لنوو گفت: «Innovation Never Stand Still» به معنای «نوآوری توقف‌پذیر نیست.»

این شعاری است که لنوو در سال 2015 برای خود اختیار کرده است. لنوو یکی از شرکت‌های پشرو در عرصه آی‌تی است و حدود ۴۶ میلیارد دلار تراکنش مالی سالانه داشته و با ۸۵ هزار پرسنل در حدود ۱۶۰ کشور دنیا فعال است.

از لحاظ رنکینگ جهانی لنوو در جایگاه ۲۳۱ است و جالب است بدانید که در سال ۲۰۱۵ جزء ۱۰۰ برند برتر دنیا قرار گرفته که نشان از استراتژی مشخصی است که این شرکت داشته و در حال ارتقای خودش است.

این شرکت بیش از ۳۰ سال پیش پایه‌گذاری شد. با توجه به آنکه هدف شرکت نفوذ در بازار آی‌تی بود، در سال ۲۰۰۵ توانست IBM PC را به تملک خودش درآورد و فعالیتش را در عرضه کامپیوترهای شخصی گسترش داد. در سال‌های بعدی شرکت لنوو موبایل را به تملک خودش در آورد و برای آنکه بتواند در بازارهای شرقی نفوذ کند، NEC را خرید. همچنین برای نفوذ در اروپا برند medion را خریداری کرد. در ادامه نیز برای بحث کلود، مالک شرکت stoneware شد و در سال ۲۰۱۴ هم موتورولا را خرید.

سپس محمد غفاری، ‌مدیر کل فروش لنوو در ایران در ارتباط با محصولات این شرکت توضیحاتی را ارایه داد. وی در ابتدای سخنانش گفت: اکثر شما با محصولات لنوو از طریق لپ‌تاپ آشنا هستید. موبایل لنوو در این چند ساله گذشته وارد بازار ایران شده است که از قیمت پایین تا بالای آن وجود داشته است.

شاخص‌ترین گوشی ما شاید وایب شات بود که به عنوان یک دوربین عکاسی حرفه‌ای هم شناخته می‌شد. حال محصولات جدید، هر کدام شاخص‌های خودشان را دارند. نقطه قوت یک محصول یا برند این است که سبد محصولات کاملی داشته باشد و لنوو این گونه است.

غفاری سایر محصولات اصلی این شرکت را با پخش کلیپ‌هایی در مراسم برای مهمانان معرفی کرد.
 

cover

پاسخ دهید