موضوع انتشار گسترده تصاویری از هادی العامری(فرمانده سپاه بدر عراق) در روایت فتح

0

گیگر:

فرمانده سپاه بدر عراق در بخشی از ویدئوی مجموعه روایت فتح به چند پرسش پاسخ داد.

گروه سینما و تلویزیون: تصاویری از مجموعه روایت فتح در عراق که نشان می دهد هادی العامری فرمانده سپاه بدر عراق در زمان جنگ تحمیلی عراق علیه ایران همراه ایران علیه نیروهای بعثی می جنگیده است به صورت گسترده در عراق منتشر شده است.

موضوع انتشار گسترده تصاویری از هادی العامری در روایت فتح

به گزارش بولتن نیوز، هادی العامری در این تصویر ویدئویی گفت: من از نیروهای سپاه مهاباد هستم و منتظر دستور برای حرکت به سوی گیلان غرب و حملات کشنده به دشمن در این منطقه هستیم. ما در منطقه پاسداران بودیم و خبردار شدیم که دشمن به همراه نیروهای منافقین عازم پاسداران شده است و نیروهای ما منطقه را به کنترل خود درآوردند و توانستند در هشت روز مقاومت جانانه ای داشته باشند و در برابر دشمنان دیوانه عقب نشینی کردند.

وی در پاسخ به این پرسش که نظر شما درباره سخنان امام(خمینی ره) درباره قطعنامه 598 چیست،گفت: نظر امام این است که شرایط کنونی توقف درگیری است و ما تا آخرین قطره خون خود با امام هستیم. زمانی که امام بگوید جنگ ما می جنگیم و زمانی که بگوید صلح ما صلح می کنیم. ما می دانیم که امام ما نماینده اسلام است. ان شاء الله به وارد کردن ضربات کشنده خود تا آخرین قطره خون خود ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام/ 

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید