مگان2018 به زودی وارد خیابان ها می شود

0

megan2018

نسل چهارم مگان در حال درخشش به عنوان یک موفقیت عظیم برای رنو است و فصلی تازه را در بخش محصولات کوچک آن رقم زده  است.

به گزارش کارنت، نسل قبلی این محصول کمی کسل کننده به نظر می رود اما نمونه جدید آن حرف های جدیدی هم برای گفتن دارد و رقیب گلف محسوب میشود.

فرانسوی های در ساخت نسل جدید مگان از یک طراحی انقلابی استفاده کرده و قسمت داخلی آن را به امکانات جدیدی مجهز کرده اند. این خودرو دارای ساختار دو دیفرانسیل است که به صورت پایه ارائه می شود و قرار است که به زودی از آن در تولید مگان RS نیز الهام گرفته شود.

البته هنوز اطلاعات مربوط به نسل چهارم مگان به صورت رسمی اعلام نشده ولی می توان انتظار داشت که مگان RS مدل 2018 دارای ساختار پنج در مشابه کلیو RS است ولی در  مقایسه با توان 275 اسب بخاری آن قدرتمندتر بوده و توانش به 300 اسب بخار میرسد. این حد از توان قدرت خودروی فوق را در ردیف فورد فوکس RS قرار می دهد.

البته به نظر میرسد که فورد نتواند به این راحتی برای رقابت با مگان از سامانه دیفرانسیل AWD در فوکس RS استفاده کند. رنو مگان جدید به یک موتور 2.0 لیتری توربو شارژ با یک جعبه دنده شش سرعته دستی و یا کلاچ دوقلوی EDC عرضه خواهد شد.

 

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید. 

لینک مطلب

پاسخ دهید