میان رده اما تمام و کمال و جذاب؛ مادربرد ASUS Expedition A320M Gaming

0

میان رده اما تمام و کمال و جذاب؛ مادربرد ASUS Expedition A320M Gaming

ایسوس، یک مادربرد گیمینگ میان رده را به مدل های AMD AM4 افزود؛ مادربرد ASUS Expedition A320M Gaming با استفاده از چیپست A320 تولید گشته و در فرم استاندارد Micro-ATX تولید شده است. تغذیه برد از یک رابط 24 پین و یک رابط 8 پین EPS پردازنده تشکیل شده است و مدار تغذیه آن شامل 6 فاز رگولاتور است. با وجود ابعاد کوچک، اما ایسوس از 4 اسلات رم DDR4 در این مدل بهره گرفته است که از حداکثر 64 گیگابایت حافظه پشتیبانی می کنند.

به مانند مادربردهای این سایز، این مدل نیز دارای یک اسلات PCI-Express 3.0 x16 است. افزون بر آن، یک اسلات توسعه دیگر از نوع PCI-Express 2.0 x1 نیز برای آن در نظر گرفته شده است. در بخش ذخیره سازی، یک رابط SSD M.2 با سرعت 32 گیگابیت در ثانیه و 4 رابط SATA III در ASUS Expedition A320M Gaming موجود هستند. از موارد فنی که بگذریم، ظاهر گیمینگ و استفاده از LED های قابل تنظیم، نمای ظاهری این مادربرد را به طور کلی تغییر داده اند.

کنترل شبکه در این مادربرد بر عهده تراشه Realtek RTL8111H بوده و تراشه Realtek ALC887 CODEC نیز بخش صوتی را با 6 کانال مجزا هدایت خواهد کرد. در نهایت می توان به 6 رابط USB 3.0 اشاره کرده و باید بگوییم که هنوز ایسوس اشاره ای به قیمت گذاری مادربرد ASUS Expedition A320M Gaming نکرده است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید