میتسوبیشی‌های ۲۰۱۶ در بازار ایران

0

2016-Mitsubishi-Outlander-Front-Side

اوتلندر، میراژ و لنسر تیپ۲ مدل‌های ۲۰۱۶ میتسوبیشی‌موتورز هستند که به صورت نقد، اقساط و پیش‌فروش عرضه می‌شود.

این شرکت ژاپنی از نظر تعداد خودروهای تولیدی شانزدهمین خودروساز بزرگ جهان محسوب می‌شود و در حال حاضر در میان مدل‌های ۲۰۱۶، اوتلندر (Outlander)، میراژ (Mirage) و لنسر تیپ۲ (Lancer Type2) را به بازار ایران روانه کرده است.

فروش لنسر به صورت نقد

هم‌اکنون  لنسر تیپ۲ فقط به صورت نقدی با قیمت ۱۰۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته و طی ۱۰ روز کاری به خریدار تحویل داده می شود. این خودرو در رنگ‌های سفید و نقره‌ای عرضه می‌شود.

فروش اوتلندر به صورت اقساطی و پیش‌فروش

اوتلندر ۲۰۰ میلیون و ۶۳۰ هزار تومان قیمت دارد و آن را هم به صورت اقساطی و هم پیش‌فروش در رنگ‌های مشکی، نوک‌مدادی، نقره‌ای، سفید و قهوه‌ای عرضه می‌کنند.

ثبت‌نام برای پیش‌فروش اوتلندر ۶۰ و ۱۲۰ روز کاری پیش از تحویل خودرو صورت می‌گیرد. در پیش‌فروش ۶۰ روزه پیش‌پرداخت‌های ۵۰ میلیونی باید در دو نوبت، یکی زمان ثبت‌نام و دیگری ۳۰ روز پس از ثبت‌نام انجام شود. سود مشارکت تعیین شده ۲۶ و سود انصراف ۲۴ درصد است.

در صورت دیگر پیش‌فروش اوتلندر خودرو ۱۲۰ روز کاری پیش از تحویل پیش‌فروش می‌شود و مبلغ پیش‌پرداخت‌های آن ۴۰ میلیون تومان در سه مرحله است؛ یکی در زمان ثبت‌نام و دومی ۶۰ روز پس از ثبت‌نام و سومی ۹۰ روز پس از آن است. سود مشارکت این شکل از پیش‌فروش ۳۰ درصد و سود انصراف ۲۸ درصد است.

اوتلندر به صورت اقساطی هم ‌فروخته می شود و در فروش اقساطی خودرو را ۶۰ روزه به مشتری تحویل می‌دهد. مبلغ پیش‌پرداخت‌های ۵۴ میلیون یکی در زمان ثبت‌نام و دیگری در ۳۰ روز پس از آن ثبت‌نام است. اقساط این خودرو ۱۲، ۱۸ و ۲۴ ماهه هستند و مبلغ اقساط ۱۲ ماهه ۶ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، اقساط ۱۸ ماهه ۶۹ میلیون و ۹۰ هزار تومان و اقساط ۲۴ ماهه ۵۶ میلیون و ۱۰ هزار تومان است. در اقساط ۱۲ ماهه کارمزد حذف شده است.

فروش میراژ به صورت اقساطی و پیش‌فروش

قیمت میراژ ۷۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است و این خودروی سواری نیز مانند اوتلندر هم پیش‌فروش می‌شود و هم به صورت اقساطی در رنگ‌‌های مشکی، قرمز، آبی، نوک‌مدادی، نقره‌ای و خاکستری فروخته می‌شود.

در پیش‌فروش، خریداران خودرو را یا ۶۰ روز و یا ۱۲۰ روز پیش از تحویل پیش‌خرید می‌کنند. در پیش‌فروش ۶۰ روزه مبالغ پیش‌پرداخت‌ ۲۰ میلیون در دو مرحله یکی زمان ثبت‌نام و دیگری ۳۰ روز پس از آن است. سود مشارکت و انصراف  به ترتیب ۲۶ و ۲۴ درصد اعلام شده است.

پیش‌پرداخت‌های میراژ در پیش‌فروش ۱۲۰ روزه، ۱۰ میلیون تومان است و در سه مرحله انجام می‌شود؛ یکی زمان ثبت‌نام، دومی ۶۰ روز و سومی ۹۰ روز پس از آن. مبالغ سود مشارکت و انصراف هم به ترتیب ۳۰ و ۲۸ درصد هستند.

در فروش اقساطی میراژ، پیش‌پرداخت‌ها در دو نوبت یکی زمان ثبت‌نام و دیگری ۳۰ روز پس از آن انجام می‌گیرد. مبلغ پیش‌پرداخت‌ها ۱۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده و اقساط در ۱۵ ماه به مبلغ دو میلیون تومان پرداخت می‌شوند. در فروش اقساطی کارمزد حذف شده و خودرو ۶۰ روز کاری پس از ثبت‌نام تحویل می شود.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید