میزان فروش نینتندو سوئیچ به رکورد فروش Wii U خواهد رسید

0

میزان فروش نینتندو سوئیچ به رکورد فروش Wii U خواهد رسید

کنسول کوچک، دوست داشتنی و قابل حمل جدید نینتندو از زمان معرفی که اوایل سال جاری بود، تا کنون نزدیک به 8 میلیون نسخه فروش داشته است. طبق جدیدترین گزارشات منتشر شده توسط نینتندو، سوئیچ تا تاریخ 30 سپتامبر، 7.63 میلیون دستگاه فروش داشته است. از آن تاریخ تا کنون نیز بدون شک این رقم افزایش خوبی داشته است.

این در حالیست که در ماه ژوئن نیز نینتندو در گزارشی اعلام کرده بود که تعداد 4.7 میلیون نسخه از این کنسول قابل حمل را به فروش رسانده است. این بدان معنی است که تنها در سه ماه نینتندو موفق به فروش 3 میلیون دستگاه از کنسول جدید خود شده است. این شرکت ژاپنی انتظار دارد تا تاریخ مارس 2018 بتواند 14 میلیون نسخه ازجدیدترین کنسول خود را به فروش برساند. این رقم تقریباً 500 هزار واحد بیشتر از میزان کل فروش کنسول Wii U در تمام مدت عرضه آن از سال 2012 تا 2017 می باشد.

علیرغم میزان بالای فروش نینتندو سوئیچ، مانند گذشته دیگر نیازی نیست تا مشتریان نگران موجودی آن در فروشگاه های مختلف باشند. علاوه بر اینکه فروشگاه های بزرگ زنجیره ای تعداد زیادی از این کنسول را در شعبه های مختلف خود موجود دارند، نسخه های متفاوت از باندل های این کنسول نیز در کنار نسخه محدود به راحتی برای خرید در دسترس می باشند. میزان فروش کنسول جدید نینتندو در آمریکای شمالی بیشتر از دیگر نقاط جهان بوده است. در حالیکه بیش از 3 میلیون نسخه از این کنسول در آمریکا به فروش رفته است، فروش آن در ژاپن کمتر از 2 میلیون دستگاه بوده است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید