میزو Pro 6 با فلاش LED ده‌گانه عرضه می‌شود!

0

امروزه فلاش‌های LED دوگانه به استانداردی برای گوشی‌های هوشمند تبدیل شده و حتی در برخی از گوشی‌ها مانند خانواده لومیا 950 و وایب شات لنوو، شاهد خودنمایی فلاش‌های سه‌گانه هستیم.

اما نظرتان راجع به فلاشی با ۱۰ چراغ LED چیست؟ این یکی از ویژگی‌هایی است که درباره پرچم‌دار جدید میزو، یعنی همان Pro 6 به گوش می‌رسد. اگر شایعات به حقیقت بدل شود، این گوشی به یک فلاش LED ده‌گانه همراه مجهز خواهد بود. روز گذشته به طور رسمی تصویری از گوشی آینده این شرکت چینی منتشر شد که در آن یک حلقه به دور فوکوس لیزری خودکار دوربین دیده می‌شود و با توجه به این که هیچ اثری از فلاش در قاب پشتی دوربین دیده نشده، واضح است که این حلقه همان فلاش دوربین خواهد بود.gsmarena_001

Pro 6 قرار است یک گوشی تمام عیار باشد و با توجه به این که تایید شده این گوشی در رده فبلت‌ها قرار می‌گیرد، به نظر امکان جای دادن ۱۰ چراغ LED در یک حلقه و در پشت گوشی امکان پذیر است. اما ممکن است برای شما هم مانند ما این سوال به وجود آمده باشد که آیا نور بیش از حد در کیفیت عکس‌ها تاثیر گذار است یا خیر؟ خب، فعلا تنها کاری که می‌توان کرد این است که تا ۴ روز دیگر که زمان معرفی این گوشی است، منتظر باشیم تا ببینیم چینی‌ها چطور به این سوال پاسخ خواهند داد و یا اصلا این شایعه حقیقت دارد؟

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید