میس فیت شاین ۲ ابزار سلامتی شیک و مجلسی!

0

میس فیت شاین ۲ ابزار سلامتی شیک و مجلسی!

ابزار های پوشیدنی هوشمند اطراف ما را در برگرفته اند و مجموعه کثیری از آن ها برای اهل ورزش و با طراحی خاص این افراد طراحی شده اند. امروز کمپانی Misfit نسخه جدید ابزار پوشیدنی هوشمند خود با نام شاین ۲ (Shine 2) را معرفی کرده و اینبار شیک پوشان را هدف گرفته است!

Misfit در نسخه جدید ابزار پوشیدنی اش یک مگنتومتر سه محوره را در کنار شتاب سنج سه محوره در نظر گرفته تا این محصول بتواند با دقت بیشتری میزان فعالیت فرد را سنجیده و همچنین قابلیت تشخیص کیفیت خواب فرد را نیز داشته باشد. همچنین کاربر می تواند به کمک نقطه های تعبیه شده روی صفحه و رنگ های مختلفی که نمایش داده میشود زمان را نیز تشخیص دهد. خبر دادن کاربر برای پیغام ها و تماس های تازه از طریق ویبره، و همچنین جو دادن به کاربر برای فعالیت بیشتر رسیدن به هدف مورد نظر برای فعالیت های روزانه از دیگر قابلیت های تازه این ابزار پوشیدنی هوشمند است. 

Misfit سخت افزار به کار گرفته شده در شاین ۲ را ارتقا داده و حالا برد بیسیم این ابزار افزایش یافته و حساسیت آن به لمس نیز بهتر از نسخه قبلی شده است. سیستم لمسی بهبود یافته این امکان را به کاربر میدهد تا در کنار نرم افزار جامع همراه این ابزار بتوان بخش های مختلف گوشی همچون نرم افزار پخش موسیقی یا دوربین را کنترل کرد. بدنه شاین ۲ از آلومینیوم ساخته شده و باتری آن تا شش ماه دوام می آورد. همچنین این ابزار تا ۵۰ متر زیر آب دارای قابلیت ضد آب است. این دستگاه قرار است اول نوامبر و با قیمت صد دلار وارد بازار امریکا شود. 

 

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید