میمون‌ها پشت نیمکت مدرسه + تصاویر

0

در کشور اندونزی اورانگوتان‌ها گونه‌‌ای از میمون‌ها هستند که هر روز صبح به مدرسه رفته و تا بعد از ظهر در آنجا اقامت دارند.

این حیوانات هر روز صبح بوسیله یک چرخ دستی در جزیره بورنتئو، در کلاس درس حاضر شده و بوسیله مربیان حیوانات آموزش‌های لازم در مواجهه با خطرات مختلف در محیط طبیعی را می‌بینند.

میمون‌ها پشت نیمکت مدرسه + تصاویر

 

لیانو مدیر این مدرسه در این رابطه می‌گوید: ما در این مدرسه محیطی کاملا شبیه جنگل‌های وحشی برای این حیوانات مهیا کردیم تا زمان رفتن به آنجا، تمام توانمندی‌های لازم را داشته باشند. 

فضای مدرسه جنگل‌ طوری است که اورانگوتان‌ها هر روز صبح به مدرسه آمده و تا بعد از ظهر در کلاس‌ها شرکت‌ می‌کنند و این حیوانات این شانس را دارند که به صورت شبانه روزی در این مدرسه جنگل به شرط یادگیری ساخت لانه اقامت کنند.

میمون‌ها پشت نیمکت مدرسه + تصاویر

لیانو می‌افزاید، در این مدرسه 102 اورانگوتان زندگی می‌کنند و همه پستانداران به دلیل صدمه دیدن در جنگل در همین مدرسه می‌مانند. 

گفتنی است جمعیت اینگونه در معرض خطر بوده که به طور فوق العاده‌ای اورانگوتان بوسیله شکارچیان به طور غیر قانونی شکار می‌شوند. بر طبق آمار صندوق جهانی حیات وحش‌، در حدود 69 هزار اورانگوتان بورنئو و 7500 اورانگوتان سوماترایی در آستانه انقراض قرار دارند. 

میمون‌ها پشت نیمکت مدرسه + تصاویر

انتهای پیام/ 

لینک مطلب

پاسخ دهید