مینی‌کوپر جدید با چهارچرخ متحرک و ۲۲۸ اسب‌بخار وارد می‌شود!

0

همانطور که انتظار داشتیم، مینی‌کوپر شش‌در کلاب‌من، کار‌های ساختش را به بخش روبه توسعه‌ی بی‌ام‌دبلیو سپرده‌است. با توجه به اخبار منتشرشده، مدل‌های سقف‌دار، قابل‌تبدیل و کانتری منِ مینی موتورهای جدیدتر با ظاهری شگفت‌انگیز دارند. اما در کلاب‌من، از سیستم معمول چهارچرخ متحرک با جدیدترین موتور ۲لیتری توربو‌شارژ ۴ سیلندر استفاده شده که ۲۲۸ اسب‌بخار و ۲۵۸پوند بر فیت گشتاور تولید می‌کند.

mini-john-cooper-works-clubman-accurately-rendered-proves-jcw-badge-is-just-a-trim-level-now_2

براساس گفته‌های کمپانی مینی، این‌خودرو قادراست صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت را در ۶.۳ ثانیه طی کند و فرقی نمی‌کند که مدل با دنده‌ی ۶ سرعته‌ی دستی را دردست داشته‌باشید یا ۸ سرعته‌ی اتوماتیک. ترمزهای برمبو، سیستم اگزوز اسپورت و خیلی چیزهای هیجان‌انگیز دیگر هم روی پکیج کلاب‌من هستند. درون کلاب‌من، با وجود صندلی‌های مسابقه‌ای جذاب‌تر هم می‌شود.

damimage-wide-_0

وقتی ما مدل کلاب‌من اس را امتحان کردیم، قدرت بسیار زیاد این خودرو برایمان عجیب بود با وجود این‌که موتور ۱۸۹ اسب‌بخاری آن، از خودروهایی مانند فولکس گلف و فورد فوکوس بسیار ضعیف‌تر است.

با حدود ۲۳۰ اسب‌بخار، کلاب‌من جایی بین فولکس‌واگن و فورد قرار می‌گیرد که سیستم چهارچرخ متحرک آن، تجربه‌ای متفاوت را به ارمغان می‌آورد. هنوز قیمت کلاب‌من رسما اعلام نشده‌ و ما به محض این‌که قیمت این خودرو مشخص‌شد، به شما خواهیم گفت که آیا خرید آن به صرفه‌است یا نه.

1450687669597022241

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید