می خواهید بدانید چقدر جذاب هستید؟ به انگشتانتان نگاه کنید!

0

گفته می‌شود که چشم‌ها پنجره روح هستند و انگشتان نیر پنجره الگوهای شخصیتی و رفتار افراد هستند و با نگاه به انگشتان می‌توان اطلاعات جالبی را در مورد آن‌ها بدست آورد.

گفته می‌شود که در بیشتر موارد عملکرد ضعیف سیستم گردن خون بدن سبب تغیراتی در دمای دست افراد می‌شود و در بیشتر موارد خود را با سرد شدن بیش از حد دست‌ها نشان می‌دهد.

دستان می‌توانند اطلاعات فراوان و مفیدی راجع به شخصیت و سلامتی افراد در اختیار ما بگذارند. محققان با تحقیق بر روی 144 مرد به این نتیجه رسیدند که هر چه اختلاف ارتفاع انگشت اشاره و انگشت حلقه افراد بیشتر باشد، ممکن است چهره افراد به خصوص مردان جذاب‌تر باشد و نشان‌دهنده این است که صورت آن‌ها بیشتر مردانه است و همین موضوع می‌تواند بر جذابیت آن‌ها بیفزاید.

تفاوت در فاصله بین انگشت اشاره در مردان علاوه بر میزان جذابیت چهره آن‌ها می‌تواند فرکانس صدا، بوی بدن و کیفیت و میزان جفت نر و هورمون تستوسترون موجود در بدن آن‌ها را مشخص می‌کند.

مطالعه‌ای جدید نشان داده است که به طور متوسط تفاوت اندازه این دو انگشت در زنان کمتر از مردان است. این تفاوت‌ها قبل از تولد و زمانی که جنین در بطن مادر است خود را نشان می‌دهد و در بزرگسالی بر زندگی افراد تاثیر می‌گذارد.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید