ناراحتی شدید رئیس جمهور برای سارا عبدالملکی (عکس)

0

گیگر:

 جزئیاتی از بیماری سارا عبدالملکی ملی پوش هندبال و راگبی کشور ….

 

 

حسین فریدون، دستیار ویژه رییس جمهوری، دقایقی قبل با حضور در بیمارستان آسیا از سارا عبدالملکی ، ملی پوش هندبال و راگبی عیادت کرده است و در جریان آخرین وضعیت درمانی این بانوی ورزشکار قرار گرفته است.

 

وی در این عیادت ضمن اینکه با پزشک معالج سارا عبدالملکی صحبت کرده است سلام ویژه رییس جمهوری را نیز رسانده است و گفته است: وقتی رییس جمهوری از این ماجرا اطلاع یافت به شدت ناراحت شد و دستور داد وضعیت این ورزشکار ارزشمند پیگیری شود.

 

حسین فریدون افزوده است: وزیر ورزش و جوانان و وزیر بهداشت اقدامات لازم را انجام می دهند و ما هم از این دو وزیر خواسته ایم تا بهبودی کامل  سارا عبدالملکی از هیچ تلاشی فروگذار نباشند.

 

ناراحتی شدید رئیس جمهور برای سارا عبدالملکی (عکس)

 

لازم به ذکر است روز شنبه وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که همه هزینه های درمانی سارا عبدالملکی را پرداخت می کند و وزیر بهداشت هم دستور داد همه شرایط لازم برای مداوای این ورزشکار مهیا شود.

 

در جریان عیادت دستیار ویژه رییس جمهوری از سارا عبدالملکی، خانواده این ورزشکار آسیب دیده از رییس جمهوری و دولت تدبیر و امید تشکر کردند.

 

 

و اینک وضعیت جسمانی سارا از زبان پدرش

سارا عبدالملکی
پدر عضو تیم ملی راگبی کشورمان که در سانحه تصادف دچار مشکل شده است، آخرین وضعیت جشمانی دخترش را تشریح کرد و گفت: سارا در حال حاضر مشکل ریه دارد و دو روز است در ICU بستری شده است.

 

علی‌اکبر عبدالملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در خصوص آخرین وضعیت جسمی سارا عبدالملکی گفت: شرایط نخاع او هنوز مشخص نیست و چند مرحله جراحی را پشت سر گذاشته است. سارا در حال حاضر مشکل ریه دارد و دو روز است که در ICU بستری شده است. شکستگی یکی از دنده‌هایش باعث سوراخ شدن ریه و در نتیجه مشکل تنفسی وی شده و دو روز است که در ICU بستری است.

 

وی در خصوص هزینه‌های درمان دخترش عنوان کرد: مسدود شدن حساب مشکل خاصی نبود و حل شد. ما هنوز از هزینه‌ها خبر نداریم چون دخترم در بیمارستان است. بعد از ترخیص هم که مشکلات خاص خود را دارد. علی دایی با بیمارستان هماهنگ کرد و گفت بعد از ترخیص از بیمارستان هر کاری بود با او تماس بگیریم.

 

به گزارش نازوب پدر راگبی‌باز کشورمان در پاسخ به این سوال که در حال حاضر پول‌ جمع آوری شده برای درمان سارا در اختیار چه کسی است، گفت: در حال حاضر پول‌هایی که جمع شده است در اختیار ماست و ما همه این پول را تا ریال آخر برای سلامت سارا خرج می‌کنیم. این پول در اختیار ماست و تنها یک مشکل کوچک بود که 10 دقیقه‌ای برطرف شد.

 

وی در خصوص حضور مسئولان اظهار داشت: حضور مسئولان خوب بود و از همه آنها سپاسگذارم اما ما بعد از مرخص شدن سارا به کمک نیاز داریم چون ما 10 کیلومتر پایین‌تر از  کرج زندگی می‌کنیم و سارا برای فیزوتراپی و آب درمانی باید به بیمارستان رفت و آمد کند. دخترم در حال حاضر در بیمارستان است و پزشکان رسیدگی می‌کنند اما بعد از ترخیص کارهای زیادی لازم است که انجام دهیم.

 

عبدالملکی در خصوص حمایت انجمن راگبی از دخترش گفت: ما درگیر بیمارستان هستیم و از پیگیری‌ها اطلاعی نداریم و فقط کسانی که به بیمارستان رفت و آمد می‌کنند را می‌بینیم. وزیر بهداشت گفت که اطلاع نداشته که ورزشکاران بیمه نیستند. ما هم تنها چیزی که به آقابیگ گفتیم این بود که چرا سارا بیمه ندارد. از سارا که گذشت اما ورزشکارانی که در تیم ملی هستند حداقل باید یک بیمه داشته باشند. حرف خاصی به آقابیگ نزدیم. وقتی با وی تماس گرفتیم تیم پزشکی را به بیمارستان فرستاد و شرح حال را گرفتند اما جوابی ندادند و ما دوباره خودمان تماس گرفتیم و پیگیری کردیم و جواب آنچنانی هم به ما ندادند.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید