نامه فرزند شهید شیعه عربستانی به تکفیری‌های وهابی

0

فرزند یکی از شهدای منطقه شیعه نشین قطیف عربستان در نامه‌ای خطاب به تروریست‌های تکفیری وهابی چنین گفت: ما خداوند را می‌پرستیم، چرا ما را می‌کُشید.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از تسنیم، دختر شهید عبدالله الجاسم که در دومین روز محرم الحرام در مجلس عزاداری حسینی در الحیدریه سیهات به ضرب گلوله تروریست‌های تکفیری وهابی به شهادت رسید، نامه‌ کوتاهی خطاب به وهابیون تکفیری نوشته است.

“فجر” فرزند شهید عبدالله الجاسم از شیعیان عربستانی در این نامه کوتاه چنین گفته است: «ما خداوند را پرستش می‌کنیم، پس چرا ما را می‌کُشید»

فرزند شهید عبدالله از خداوند مسئلت خواست تا دستان تروریست‌ها را قطع کند تا آنها خون‌ افراد بیگناه را نریزند.

این کودک همچنین خطاب به پدر شهیدش گفت :«پدرم، دلم برایت تنگ شده است»

این کودک شهید در عین حال از پدر شهیدش به سبب اهتمامی که در تربیت وی و تعلیم آموزه‌های دینی مبتنی بر فرهنگ اهل بیت(ع) تا لحظه شهادتش داشت، تقدیر کرده است.

در حمله تروریست‌های تکفیری وهابی به حسینیه شیعیان در شرق عربستان که مراسم سوگواری حسینی در این مکان در حال برگزاری بود، شماری از محبان اهل بیت(ع) به جرم برپایی مراسم عزاداری و سوگواری برای سالار شهیدان جهان حضرت امام حسین(ع) به ضرب گلوله تروریست‌های تکفیری وهابی به شهادت رسیدند.

آل الشیخ مفتی آل سعود برگزاری مراسم عزاداری و سوگواری برای امام حسین(ع) را بدعت خوانده است. روزنامه عکاظ سعودی با بهره‌برداری از نامه این فرزند شهید شیعه به نفع حکومت آل سعود، بخش‌هایی از آن را منتشر کرده است.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید