نتایج بررسی Sapphire Radeon RX 480 NITRO در چند مجموعه معتبر

0

نتایج بررسی Sapphire Radeon RX 480 NITRO در چند مجموعه معتبر

یکی از مباحث مهم در قیاس کارت گرافیک های AMD RX480 و GTX1060،مقایسه نسخه های سفارشی (Custom) است.یکی از این نسخه های سفارشی که بسیاری در انتظار ورود آن بوده اند،کارت گرافیک SAPPHIRE RX480 NITRO بوده است.سافایر از گذشته تا کنون،به عنوان یکی از شرکای تجاری و نزدیکان AMD به شمار می رود.

 

سافایر در این کارت گرافیک از یک کولر و PCB اختصاصی بهره برده است. نکته جالب توجه در این محصول ،وجود یک میکروسوئیچ است که در کنار آن واژه LED Switch Mode به چشم می خورد.در نتیجه این میکروسوئیچ به منظور تنظیمات مرتبط با دیودهای نورانی به خدمت گرفته شده است. Sapphire Radeon RX 480 NITRO از جمله نسخه های سفارشی است که ظاهرا با قیمتی مناسب عرضه خواهد شد. کولر ناکارآمد نسخه های رفرنس جای خود را به یک کولر نسبتا تخصصی به همراه دو عدد فن (احتمالا 10 سانتی متری) داده است.فرکانس هسته در این کارت گرافیک دستخوش اورکلاک گشته و برابر با 1325~1350 مگاهرتز شده است.از جمله دیگر نکات حائز اهمیت در این محصول،وجود پورت DP است که خیال کاربران را راحت می کند.

در این مطلب،به چند مجموعه معتبر جهان سری زدیم.اسلاید هایی که در متن دیده می شوند،حاصل بررسی (Review) کارت گرافیک SAPPHIRE RX480 NITRO است.

این کارت گرافیک در نسخه های 4 و 8 گیگابایتی عرضه می گردد.قیمت نهایی آنها 219 دلار برای نسخه 4 گیگابایتی و 269 دلار برای نسخه 8 گیگابایتی است.

دلیل انتشار نتایج بررسی Sapphire Radeon RX 480 NITRO،اهمیت آن به عنوان یک نسخه سفارشی با کیفیت از RX480 است.

و باز هم نتیجه گیری را بر عهده شما عزیزان می گذاریم.برای شرکت و مطالعه مباحث تخصصی در زمینه RX480 و GTX1060 می توانید به تاپیک زیر در انجمن سخت افزار مراجعه نمائید.

کدام کارت گرافیک ارزش خرید دارد؟(نظر سنجی)

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید