نتایج خیره کننده تست باتری لومیا 950 XL

0

نتایج خیره کننده تست باتری لومیا 950 XL

تلفن های هوشمند مایکروسافت که پس از مدت ها انتظار طرفداران این کمپانی بلاخره چند هفته پیش معرفی شدند، به تدریج با مشخص شدن ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری خود را بیشتر از قبل در دل هواداران جا می کنند برای مثال حتما در جریان مشخصاتی مانندی Continuum هستید که می توانید برگ برنده مایکروسافت در جنگ بین برندهای مختلف باشد. اما این تنها نکته برتری لومیاهای مایکروسافت نیست. چند روز پیش تصاویر نمونه ای که توسط دوربین 950 XL ثبت شده بود منتشر شدند که نشان دهنده کیفیت بسیار بالای تکنولوژی به کار رفته در این دوربین ها بود. حالا نتایج تست باتری این دستگاه هم منتشر شده که نشان می دهد مایکروسافت تمام تلاش خود را برای عرضه یک تلفن هومشند همه فن حریف به کار گرفته است.

تیم توسعه دهنده ای که برنامه Battery Super Saver را تولید کرده توانسته است به یکی از نسخه های دموی Lumia 950 XL دسترسی پیدا کند و به این ترتیب اولین تست باتری را روی این گوشی انجام دهد. بر اساس اطلاعاتی که این تیم منتشر کرده باتری لومیا 950 اکس ال می تواند از میزان صفر درصد شارژ تنها ظرف 36 دقیقه به 50 درصد شارژ برسد و مدت زمان مورد نیاز برای شارژ 100 درصدی از مقدار صفر نیز 1 ساعت و 39 دقیقه بوده است. اگر این اعداد را در کنار ظرفیت 3300mAh باتری آن قرار دهید بیشتر به سرعت بالای شارژ باتری دستگاه پی خواهید برد. برای مقایسه می توانید گلکسی نوت 5 سامسونگ را در نظر داشته باشید که باتری 3000 میلی آمپر ساعتی این دستگاه در 1 ساعت و 20 دقیقه به شارژ 100 درصدی می رسد. البته ذکر چند نکته دیگر در این تست ضروری است. مورد اول اینکه در طول انجام شارژ سریع، نور صفحه نمایشگر روی 50 درصد تنظیم شده بوده که معمولا برای این آزمایش ها چنین اتفاقی صورت نمی گیرد. همچنین باید در نظر داشت که دستگاه مورد استفاده نسخه دمو بوده است و معمولا در نسخه ای که به بازار عرضه می شود شاهد بهبودهایی هستیم. در نتیجه می توان گفت در نتیجه نهایی شاهد افزایش سرعت شارژ سریع این دستگاه خواهیم بود که می تواند نکته بسیار مثبتی برای تبلیغات آینده مایکروسافت باشد.

 

در نظرسنجی بهترین تلفن هوشمند سال 2015 به انتخاب کاربران وب سایت سخت افزار شرکت کنید! برای ثبت رای و آگاهی از روند اجرای مسابقه می توانید از صفحه ویژه این مسابقات دیدن کنید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید