نتایج قرعه کشی عتبات دانشگاهیان امروز اعلام می‌شود

0

رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از اعلام نتایج قرعه کشی عتبات دانشگاهیان در این سفر معنوی خبر داد.

محمدرضا فقیهی رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی  گفت: ثبت نام دانشگاهیان متقاضی عتبات دانشگاهیان که از 10 خرداد ماه در سایت لبیک آغاز شده بود، ساعت 15 روز 27 خرداد ماه ادامه یافت که در این مدت زمان 90 هزار دانشجو برای این سفر معنوی ثبت نام کردند.

وی افزود: قرعه کشی صبح امروز ۲۹ خرداد ماه به صورت اینترنتی انجام شد و نتایج نهایی امروز از سایت لبیک به اطلاع زائرین خواهد رسید.

 رییس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان تصریح کرد: داوطلبان با مراجعه به سایت و وارد کردن کد ملی می توانند از وضعیت خود در قرعه کشی عتبات دانشگاهیان مطلع شوند.

فقیهی ادامه داد: بیشترین گروه ثبت نام کنندگان در این سفر معنوی  به ترتیب دانشجویان متاهل، پسران دانشجو، دختران دانشجوی مجرد و در رتبه آخر به اساتید و کارکنان دانشگاه ها اختصاص دارد.

وی گفت: در این دوره که از اول مردادماه آغاز می شود و تا 8 آبان سال جاری ادامه دارد چیزی بالغ بر 330 هزار کاروان اعزام خواهد شد.

رییس عمره و عتبات دانشگاهیان یادآور شد: در این دوره بیش از ۱۳ هزار نفر از دانشگاهیان کشور به این سفر معنوی اعزام می شوند.

گفتنی است؛ داوطلبان با مراجعه به سایت لبیک و وارد کردن کد ملی می توانند از نتیجه قرعه کشی خود  مطلع شوند.

انتهای پیام /

لینک مطلب

پاسخ دهید