نتایج مبارزه در گروه A آی‌تی‌رسان کاپ: گلکسی نوت ۵ و P9 پلاس در صدر!

0

در گروه اول رقابت‌های آی‌تی‌رسان کاپ، ۴ گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۵، اچ‌تی‌سی ۱۰، هواوی P9‌ پلاس و سونی اکسپریا ایکس حضور دارند، گروهی که هر محصول از یک کشور آمده اما همگی متعلق به شرق آسیا هستند.

حال در اینجا قصد داریم تا نتایج رقابت‌های این گروه را در مسابقاتی که با یکدیگر داشتند مرور کرده و ببینیم در پایان کدام مدل‌ها قادربه صعود از دور اول این مسابقات خواهند شد.

نتایج دور اول

در این بازی مقدماتی جام، دو گوشی گلکسی نوت ۵ و اچ‌تی‌سی ۱۰ به مصاف یکدیگر رفتند تا رقابتی جذاب و دیدنی بین دو غول اندرویدی شکل بگیرد.

Note-5-VS-HTC-10-(8)

در پایان این رقابت که با استقبال بسیار زیادی از جانب شما آی‌تی دوستان نیز همراه بود، گوشی سامسونگ توانست از مجموعه ۳۰۴۵ رای انداخته شده به صندوق از سوی کاربران، ۱۳۹۲ رای را از آن خود کند و در سوی مقابل، اچ‌تی‌سی ۱۰ به ۱۲۰۶ رای دست یافت. ۴۴۷ نفر هم به تساوی این دو مدل حکم دادند تا در نهایت گلکسی نوت ۵ موفق شود که ۳ امتیاز این رقابت را از آن خود کند.

مقایسه سامسونگ گلکسی نوت ۵ با اچ‌تی‌سی ۱۰: آمیخته به فلز و شیشه

رقابت دوم بین دو اسمارت فون هواوی P9‌ پلاس و سونی اکسپریا ایکس در گرفت تا این گوشی‌های چینی و ژاپنی، رقابتی جذابی را رقم بزنند.

xperia-x-vs-p9-plus-15

برنده این رقابت دیدنی، محصول بزرگ‌تر و جدیدتر، یعنی هواوی P9 پلاس شد که توانست ۱۲۳۰ رای در مقابل ۹۸۴ رای حریف را به‌دست بیاورد و ۳۸۵ نظری که به تساوی مسابقه نظر داشتند نیز کافی نبود تا بتواند جلوی پیروزی نماینده هواوی را در این مبارزه بگیرد.

مقایسه سونی اکسپریا X با هواوی P9 پلاس: نبردی از نوع چینی و ژاپنی!

به این ترتیب، با پایان یافتن دور اول در رقابت‌های گروه نخست، نتایج زیر برای جدول رده‌بندی گروه A به‌دست آمد که جایگاه مدل‌ها، نسبت به درصد آرای آن‌ها تعیین شده است.

باید بخوانید:  کدام حذف خواهند شد؟ ال‌جی جی فلکس یا اکسپریا زد اولترا؟ (نتایج گروه B)

Group-A1

هم اکنون مسابقات گروه A وارد دور دوم خود شده است تا ببینیم این بار کدام گوشی در مواجهه با حریف خودشان به برتری دست پیدا خواهد کرد.

مسابقات آی‌تی‌رسان کاپ را از اینجا دنبال کنید

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید