نتایج مبارزه در گروه B آی‌تی‌رسان کاپ: آمریکایی و چینی در صدر!

0

در گروه دوم رقابت‌های آی‌تی‌رسان کاپ، ۴ گوشی ال‌جی V10، مایکروسافت لومیا ۹۵۰XL، هواوی P9‌ و شیائومی Mi5 حضور دارند، گروهی که در آن دو محصول از چین به همراه لومیای آمریکایی و V10 کره‌ای به مبارزه با یکدیگر می‌پردازند.

حال در اینجا قصد داریم تا نتایج رقابت‌های این گروه را در مسابقاتی که با یکدیگر داشتند مرور کرده و ببینیم در پایان کدام مدل‌ها قادر به صعود از دور اول این مسابقات خواهند شد.

نتایج دور اول

در نخستین بازی این گروه، دو گوشی لومیا ۹۵۰XL و ال‌جی V10 به مصاف یکدیگر رفتند تا رقابتی جذاب و دیدنی بین یک غول اندرویدی و ویندوزی شکل بگیرد.

V10-LUMIA-1

در پایان این رقابت که با استقبال زیادی از جانب شما آی‌تی دوستان نیز همراه بود، گوشی مایکروسافت با اختلاف اندک توانست از مجموعه ۲۵۶۶ رای انداخته شده به صندوق از سوی کاربران، ۱۱۱۲ رای را از آن خود کند و در سوی مقابل، ال‌جی V10 به ۱۰۱۷ رای دست یافت. ۴۳۷ نفر هم به تساوی این دو مدل حکم دادند تا در نهایت لومیا موفق شود که ۳ امتیاز این رقابت را از آن خود کند.

مقایسه لومیا ۹۵۰XL‌ با ال‌جی V10: تفاوت را احساس کنید!

رقابت دوم بین دو اسمارت فون هواوی P9‌ و شیائومی Mi5 در گرفت تا این گوشی‌های چینی، رقابتی جذابی را رقم بزنند.

HuawiP9VsXiaomiMi5-ItresanCUP

برنده این رقابت دیدنی، محصول پرسابقه‌تر، یعنی هواوی P9 شد که توانست ۸۸۵ رای در مقابل ۸۲۹ رای حریف را به‌دست بیاورد و ۴۰۷ نظری که به تساوی مسابقه نظر داشتند نیز کافی نبود تا بتواند جلوی پیروزی نماینده هواوی را در این مبارزه بگیرد.

مقایسه هواوی P9 با شیائومی Mi5: چشم بادامی‌ها!

به این ترتیب، با پایان یافتن دور اول در رقابت‌های گروه دوم، نتایج زیر برای جدول رده‌بندی گروه B به‌دست آمد که جایگاه مدل‌ها، نسبت به درصد آرای آن‌ها تعیین شده است.

باید بخوانید:  مقایسه ال‌جی V10 و شیائومی Mi5: فیل و فنجان!

Group-B

هم اکنون مسابقات گروه B وارد دور دوم خود شده است تا ببینیم این بار کدام گوشی در مواجهه با حریف خودشان به برتری دست پیدا خواهد کرد.

مسابقات آی‌تی‌رسان کاپ را از اینجا دنبال کنید

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید