نتایج مبارزه در گروه C آی‌تی‌رسان کاپ: اپل می‌تازد!

0

در گروه سوم رقابت‌های آی‌تی‌رسان کاپ، ۴ گوشی آی‌فون ۶S پلاس، بلک‌بری پریو، ال‌جی G5 و گوگل نکسوس ۶P حضور دارند، گروهی که در آن ۴ محصول با ملیت‌های مختلف به مبارزه با یکدیگر می‌پردازند.

حال در اینجا قصد داریم تا نتایج رقابت‌های این گروه را در مسابقاتی که با یکدیگر داشتند مرور کرده و ببینیم در پایان کدام مدل‌ها قادر به صعود از دور اول این مسابقات خواهند شد.

نتایج دور اول

در نخستین بازی این گروه، دو گوشی ال‌جی G5 و گوگل نکسوس ۶P به مصاف یکدیگر رفتند تا رقابتی جذاب و دیدنی بین یک غول اندرویدی خالص و محصولی ماژول‌دار شکل بگیرد.

loGo

در پایان این رقابت که با استقبال زیادی از جانب شما آی‌تی دوستان نیز همراه بود، گوشی ال‌جی توانست از مجموعه ۲۳۹۵ رای انداخته شده به صندوق از سوی کاربران، ۱۰۸۶ رای را از آن خود کند و در سوی مقابل، نکسوس ۶P به ۹۰۰ رای دست یافت. ۴۰۹ نفر هم به تساوی این دو مدل حکم دادند تا در نهایت G5 موفق شود که ۳ امتیاز این رقابت را از آن خود کند.

مقایسه ال‌جی G5 با نکسوس ۶P: قدرت و اصالت!

رقابت دوم بین دو اسمارت اپل آی‌فون ۶S پلاس و بلک‌بری پریو در گرفت تا این گوشی‌های آمریکایی و کانادایی، رقابت جذابی را رقم بزنند.

PrivVs6SPlus (3)

برنده این رقابت دیدنی، محصول مشهورتر، یعنی آی‌فون ۶S اپل شد که توانست ۱۲۱۲ رای در مقابل ۷۲۰ رای حریف را به‌دست بیاورد و ۳۰۶ نظری که به تساوی مسابقه نظر داشتند نیز کافی نبود تا بتواند جلوی پیروزی مقتدارنه نماینده اپل را در این مبارزه بگیرد.

مقایسه آی‌فون ۶s Plus و بلک‌بری Priv؛ میراث‌داران کلمب!

به این ترتیب، با پایان یافتن دور اول در رقابت‌های گروه سوم، نتایج زیر برای جدول رده‌بندی گروه C به‌دست آمد که جایگاه مدل‌ها، نسبت به درصد آرای آن‌ها تعیین شده است.

باید بخوانید:  کدام حذف خواهند شد؟ ال‌جی جی فلکس یا اکسپریا زد اولترا؟ (نتایج گروه B)

Group-Cهم اکنون مسابقات گروه C وارد دور دوم خود شده است تا ببینیم این بار کدام گوشی در مواجهه با حریف خودشان به برتری دست پیدا خواهد کرد.

مسابقات آی‌تی‌رسان کاپ را از اینجا دنبال کنید

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید