نتایج مبارزه در گروه D آی‌تی‌رسان کاپ: سامسونگ و هواوی می‌تازند!

0

در گروه چهارم رقابت‌های آی‌تی‌رسان کاپ، ۴ گوشی سامسونگ S7 Edge، هواوی میت ۸، سونی اکسپریا Z5 پریمیوم و ایسوس ذن‌فون زوم حضور دارند، گروهی که در آن ۴ محصول با ملیت‌های مختلف به مبارزه با یکدیگر می‌پردازند.

حال در اینجا قصد داریم تا نتایج رقابت‌های این گروه را در مسابقاتی که با یکدیگر داشتند مرور کرده و ببینیم در پایان کدام مدل‌ها قادر به صعود از دور اول این مسابقات خواهند شد.

نتایج دور اول

در نخستین بازی این گروه، دو گوشی سامسونگ گلکسی S7 Edge و سونی اکسپریا Z5 پریمیوم در رقابتی حساس به مصاف یکدیگر رفتند تا رقابتی جذاب و دیدنی بین دو گوشی پرچم‌دار اندرویدی شکل بگیرد.

s7-z5-12

در پایان این رقابت جذاب، گوشی سامسونگ توانست از مجموعه ۲۶۰۴ رای انداخته شده به صندوق از سوی کاربران، ۱۲۵۸ رای را از آن خود کند و در سوی مقابل، Z5 پریمیوم به ۱۰۶۸ رای دست یافت. ۲۷۸ نفر هم به تساوی این دو مدل حکم دادند تا در نهایت S7 Edge موفق شود که ۳ امتیاز این رقابت را از آن خود کند.

مقایسه سامسونگ گلکسی S7 Edge با سونی اکسپریا Z5 پریمیوم: دیو و دلبر!

رقابت دوم بین دو اسمارت هواوی میت ۸ و ایسوس ذن‌فون زوم در گرفت تا این گوشی‌های جینی و تایوانی، رقابت جذابی را رقم بزنند.

Logo

برنده این رقابت که در همان ابتدا هم از حریفش پیش افتاد، میت ۸ بود که توانست ۱۰۳۶ رای در مقابل ۷۲۰ رای حریف را به‌دست بیاورد و ۳۵۰ نظری که به تساوی مسابقه نظر داشتند نیز کافی نبود تا بتواند جلوی پیروزی مقتدارنه نماینده هواوی را در این مبارزه بگیرد.

مقایسه هواوی میت ۸ و ایسوس ذن‌فون زوم: مبارزان شرقی!

به این ترتیب، با پایان یافتن دور اول در رقابت‌های گروه چهارم، نتایج زیر برای جدول رده‌بندی گروه D به‌دست آمد که جایگاه مدل‌ها، نسبت به درصد آرای آن‌ها تعیین شده است.

باید بخوانید:  مقایسه سامسونگ گلکسی S7 Edge با سونی اکسپریا Z5 پریمیوم: دیو و دلبر!

Group-Dهم اکنون مسابقات گروه D وارد دور دوم خود شده است تا ببینیم این بار کدام گوشی در مواجهه با حریف خودشان به برتری دست پیدا خواهد کرد.

مسابقات آی‌تی‌رسان کاپ را از اینجا دنبال کنید

hami2

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید