نتیجه اضافه کاری های پنینفارینا: تراکتوری با لباس فراری!

0

نتیجه اضافه کاری های پنینفارینا: تراکتوری با لباس فراری!

مدتی پیش به بهانه معرفی یکی از خودرو های جدید لامبورگینی به اجمال داستان افسانه ای شکل گرفتن این خودرو ساز بزرگ را برای شما دوستان روایت کردیم و در آن اشاره کردیم که لامبورگینی در آغاز تنها یک شرکت تولید تراکتور بود. اخیرا نسخه جدیدی از طراحی های موسسه پنینفارینا منتشر شده که در آن یک تراکتور جذاب و خشن دیده میشود و به نظر میرسد که طراحی آن با هدف تولید توسط فراری انجام گرفته باشد!

نام خودرو هایی چون آلفارومئو اسپایدر، فراری 550 مارانلو و فراری 599GTB  فیورانو برای طرفداران دنیای خودرو به عنوان نماد هنر طراحی پنینفارینا شناخته می شود اما این موسسه ایتالیایی آوازه و هنر خود را فراتر از مرز های ایتالیا برده و حتی در بین خودرو های چینی نیز تعدادی هستند که افتخار خلق شدن توسط پنینفارینا را داشته باشند. البته همیشه تمام مدل های طراحی شده به پای کارخانه و خط تولید نرسیده و تنها در بایگانی برای همیشه باقی میمانند اما فقط کافیست نگاهی به چند مدل از خودرو های تولید شده با طراحی پنینفارینا بیاندازید تا به هنر طراحان این موسسه ایمان بیاورید.

تراکتور پنینفارینا برای فراری

در هفته جاری کمپانی تراکتور سازی اهل چک با نام زتور در مراسمی واقع در شهر هانوفر آلمان 70 سالگی کار خود در این صنعت را جشن گرفت و در این مراسم پنینفارینا با حضور خود از جدید ترین طراحی کانسپت این شرکت رونمایی کرد. البته متاسفانه این طراح تنها یک طراحی کانسپت بوده و تولید آن بعید به نظر می رسد اما پنینفارینا سابقه طراحی کانسپت محصولات متنوعی از جمله دوچرخه را دارد که به خط تولید هم رسیده اند.

تراکتور پنینفارینا برای فراری

از روز معرفی این طرح خبرگزاری های مختلف مشغول به بررسی و حدس و گمان های گوناگون درباره آن هستند. اطلاعات موثق از نوع پیشرانه و مشخصات فنی در نظر گرفته شده برای این تراکتور جذاب منتشر نشده اما یک نکته در عکس های منتشر شده بشدت جلب توجه میکند و آن هم رنگ قرمز آن است. از آنجایی که پنینفارینا خودرو های زیادی برای فراری طراحی کرده خیلی ها بر این باورند که این تراکتور نیز با این دید طراحی شده که توسط فراری تولید شود! اما همانطور که در ابتدا اشاره کردیم به داستان مجادله انزو فراری و فروچیو لامبورگینی بسیار دور از واقعیت به نظر میرسد که فراری روزی دست به تولید تراکتور بزند.

در نظرسنجی بهترین تلفن هوشمند سال 2015 به انتخاب کاربران وب سایت سخت افزار شرکت کنید! برای ثبت رای و آگاهی از روند اجرای مسابقه می توانید از صفحه ویژه این مسابقات دیدن کنید.

 

برای با خبر شدن از آخرین اطلاعات در زمینه تجهیزات الکترونیک، بازی ها و مطالب مختلف در زمینه تکنولوژی، کانال وب سایت سخت افزار در تلگرام را فراموش نکنید. اگر آخرین نسخه از این برنامه را روی موبایل یا رایانه نصب کرده اید تنها با کلیک کردن (یا تپ کردن) روی آدرسhttps://telegram.me/sakhtafzarmag می توانید در کانال ما عضو شوید. همچنین برای اطلاع از دقیق ترین مشخصات و قیمت های گوشی های هوشمند در بازار ایران می توانید به وب سایت کالای ما به نشانی http://kala.sakhtafzarmag.com مراجعه کنید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید