نحوه ی درست کردن پنکیک نارگیل با انبه

0

گیگر :

در این بخش مطلبی با عنوان نحوه ی درست کردن پنکیک نارگیل با انبه نیز برای شما خانم های عزیز قرار داده ایم.پن کیک نارگیل با برش های انبه و شربت لیمو از مجموعه دستورغذایی های گوردن رمزی است که طرز تهیه آن را برای شما آماده کرده ایم.

 

نحوه ی درست کردن پنکیک نارگیل با انبه

 

مواد لازم:

 

   پودر نارگیل ۱۰۰ گرم
    آرد ۱۰۰ گرم
    بیکینگ پودر یک و نیم قاشق چایخوری
    تخم مرغ ۱ عدد
    شیر نارگیل ۲۰ میلی لیتر
    عسل ۱ قاشق غذاخوری
    روغن به میزان لازم
    انبه ۱ عدد
    پودر قند ۱۵۰ گرم
    لیمو ۴ عدد

 

نحوه ی درست کردن پنکیک نارگیل با انبه

 

طرز تهیه:

 

برای تهیه خمیر پن کیک، پودر نارگیل را در مخلوط کن ریخته و برای ۱ دقیقه بزنید تا کاملا ریز شود.آرد و بیکینگ پودر را اضافه کرده، برای چند ثانیه بزنید تا با هم ترکیب شوند. سپس آن ها را در کاسه ای بریزید.میان ترکیب آرد را گود کنید و تخم مرغ را اضافه کنید، مواد را هم بزنید.

 

شیر نارگیل و عسل را اضافه کنید و مواد را با هم ترکیب کنید، تا خمیر یکدستی داشته باشید. روی آن را بپوشانید برای ۱۵ دقیقه کنار بگذارید. در این میان، شربت لیمو را آماده می کنیم. پودر قند را به همراه ۱۵۰ میلی لیتر آب، آب لیمو و رنده ی پوست لیمو در قابلمه ای کوچک بریزید.

 

آن را روی حرارت بگذارید تا مواد قل بزند، مواد را هم بزنید تا پودر قند حل شود. بگذارید تا مواد ۱۰ دقیقه دیگر قل بزند و غلیظ شود. آن را بچشید و در صورت لزوم رنده ی پوست لیموی بیشتری به آن اضافه کنید. آن را کنار بگذارید تا کمی خنک شود. برای پختن پن کیک ها، کمی روغن در ماهیتابه ای نچسب گرم کنید،

 

ماهیتابه را بچرخانید تا همه جای آن چرب شود.از خمیر چند قاشق غذاخوری پر در ماهیتابه بریزید و با حرارت متوسط رو به پایین برای ۲ تا ۳ دقیقه از هر طرف تا طلایی و مغز پخت شود، بپزید.پن کیک را از ماهیتابه خارج و در مکانی گرم قرار دهید تا باقیمانده آن ها را هم بپزید.پن کیک ها را با برش های انبه و شربت لیمو میل کنید.

پاسخ دهید