نحوه ی درست کردن چیزکیک ساده

0

گیگر :

به گزارش ایران ناز حتما نیازی نیست که برای درست کردن یک غذای عالی اسرار آشپزی را بدانید و در آن مهارت بسیار زیادی داشته باشید. به عنوان مثال می توانید این چیزکیک را بدون داشتن مهارت خاصی در خانه درست کنید و خانواده را با آن خوشحال کنید. تنها کاری که لازم است انجام دهید دنبال کردن دستور زیر است. این کیک می تواند بسیار خوشمزه تر از کیک هایی باشد که در کافه ها سرو می شود.

 

نحوه ی درست کردن چیزکیک ساده

 

مواد لازم:

 

    ۳۵۰گرم بیسکویت
    ۱۲۰ گرم کره
    ۱/۳ پیمانه پودر کاکائو
    ۲۵۰ گرم پنیر خامه ای
    ۱/۳ پیمانه شکر
    ۲ قاشق چای خوری پودر وانیل
    ۱ پیمانه خامه ترش
    ۲۵۰ گرم خامه زده شده
    ۱ قاشق چای خوری پودر شکر
    ۶۰۰ گرم مربای آلبالو

 

نحوه ی درست کردن چیزکیک ساده

 

طرز تهیه:

 

بیسکویت ها را در مخلوط کن یا غذاساز آسیاب کنید. کره را آب کنید. ۳ قاشق چای خوری پودر کاکائو و کره را با بیسکویت مخلوط کنید و خوب هم بزنید.مواد را کف ظرف کیک بریزید و به مدت ۲۰ دقیقه داخل یخچال قرار دهید.-داخل یک ظرف بزرگ پنیر خامه ای و شکر را هم بزنید تا نرم و یکدست شود. سپس وانیل و خامه ترش را به آن اضافه کنید و در نهایت خامه زده شده را اضافه کنید.

 

نصف مواد را داخل ظرف کیک بریزید و خوب پخش کنید. بقیه مواد را با پودر شکر و باقیمانده پودر کاکائو مخلوط کرده و هم بزنید. سپس آن را روی لایه قبلی بریزید و به مدت حداقل ۵ ساعت در یخچال نگهدارید.4- اکنون چیز کیک آماده را برش دهید و هر برش را با مربای آلبالو تزئین کنید. می توانید با خاه زده شده اطراف کیک را تزئین کنید.

 

نحوه ی درست کردن چیزکیک ساده

پاسخ دهید