نخستین بخش مسابقات سراسری قرآن کریم به کار خود پایان داد

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از تسنیم؛ مراسم نخستین اختتامیه رشته‌های همخوانی، مدیحه‌سرایی و دعاخوانی سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در گیلان برگزار شد.

مراسم مذکور با شکوهی وصف ناپذیر و استقبالی بی‌نظیر از علاقه‌مندان و نخبگان قرآنی سراسر کشور در مجتمع زیباکنار استان گیلان برگزار شد.

محمدرضا پور زرگر، قاری برجسته کشور در اختتامیه این دوره مسابقات با قرائت قرآن کریم به‌طور رسمی به مسابقات این بخش مذکور پایان داد.

منتخبان رشته همخوانی در سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم گروه “مشکات” خوزستان، “بینات” یزد، “میعاد” خوزستان، “العباد” خوزستان و “معراج” آذربایجان شرقی به ترتیب اول تا پنجم بودند.

در بخش مدیحه سرایی 16 گروه و در بخش دعاخوانی 32 نفر با یکدیگر به رقابت پرداختند که پنج گروه به‌عنوان گروه‌های برتر در بخش مدیحه‌سرایی و همخوانی و 5 نفر در بخش دعاخوانی منتخب و تقدیر شدند.

در رشته دعاخوانی، نصرالله بدیع‌چی از خوزستان، حسین یزدان‌پناه از قم، مهدی خطیب از البرز، سید مصطفی موسوی از بوشهر و حسن کاری از خراسان جنوبی به ترتیب اول تا پنجم شدند.

مسابقات هم‌سرایی، مدیحه سرایی و هم‌خوانی سی‌و‌نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم امشب به‌طور رسمی به کار خود پایان داد.

انتهای پیام/

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید