نخستین تصاویر ثبت شده با دوربین آیفون SE

0

 

ITresan-1395 (3)تلفن همراه جدید سری آیفون اپل که آیفون SE نام دارد با یک دوربین 12 مگاپیکسلی به بازار می‌آید که در مقایسه با دوربین 8 مگاپیکسلی موجود بر روی آیفون 5s، یک پیشرفت چشمگیر محسوب می‌شود. علی‌رغم این‌که نمی‌دانیم که این دوربین دقیقا نسخه مشابه موجود بر روی آیفون 6s است یا خیر، بااین‌وجود می‌توان پیشرفت‌های به وجود آمده را این‌گونه بررسی کرد: این دو دوربین دارای رزولوشنی برابر هستند؛ هر دو از فناوری زوم Fast-Focus بهره می‌گیرند و یک فلش True Tone دارند. پردازنده سیگنال تصویری و تصاویر پانورامای حداکثر 63 مگاپیکسلی در هر دو مدل وجود دارد.

ITresan-1395 (3)-5 ITresan-1395 (3)-6با این تفاسیر این دوربین دارای چه قابلیت‌هایی خواهد بود؟ به‌تازگی اپل تعدادی از تست‌های رسمی تصویربرداری با دوربین 12 مگاپیکسلی iSight موجود بر روی آیفون SE را منتشر کرده است که بسیار خوب به نظر می‌رسند. مطابق معمول با عکس‌هایی که رنگ آن‌ها کمی اغراق‌شده هستند روبرو هستیم که در آن‌ها رنگ‌ها بسیار چشم‌نواز بوده و برای نمونه آسمان بسیار آبی و زیبا به نظر می‌رسد.

Ads  پیج اینستاگرام آی‌تی‌رسان  — خرید پاور بانک — اخبار و بررسی خودرو  Ads

ITresan-1395 (3)-1 ITresan-1395 (3)-2آیفون SE، قابلیت فیلم‌برداری با کیفیت 4K را نیز دارد و ویدیوها وضعیت ویرایش تصویر در این مدل را نشان داده‌اند. هنوز مشخص نیست که آیا این مدل به سیستم پایدار کننده تصاویر مجهز هست یا خیر ولی با توجه به این‌که اپل مزایای ویژه و برتر خود را تنها برای آیفون 6s پلاس در نظر گرفته است، این احتمال وجود دارد که این مزیت بر روی این مدل وجود نداشته باشد. مسلما همه دوستداران فناوری علاقه زیادی دارند که بتوانند به‌صورت شخصی به بررسی دوربین این مدل بپردازند ولی درمجموع در حال حاضر تنها می‌توان گفت که این دوربین می‌تواند رقبای خود را به چالش بکشد.

ITresan-1395 (3)-4 ITresan-1395 (3)-3

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید