نخستین تمرین تیم ملی در گوام برگزار شد/ گرمای هوا مشکل جدید نفرات

0

گیگر :

 نخستین تمرین تیم ملی فوتبال ایران درحالی در کشور گوام برگزار شد که کارلوس کی‌روش برای این تمرین بازیکنان را به دو گروه تقسیم کرد.

نخستین تمرین تیم ملی در گوام برگزار شد/ گرمای هوا مشکل جدید نفراتاعضای تیم ملی فوتبال ایران که بامداد شنبه پس از پروازی حدودا ۲۴ ساعتی به گوام رسیدند، نخستین روز حضورشان را در این کشور پشت سر گذاشتند. ملی‌پوشان پس از حضور در هتل و صرف غذایی مختصر به استراحت پرداختند. به دلیل خستگی ملی پوشان، کادر فنی صرف صبحانه را اختیاری کرده بود و بازیکنان می‌توانستند به جای این وعده غذایی به استراحت بپردازند تا بدن‌های‌شان آمادگی بیشتری برای حضور در تمرینات پیدا کند.

بازیکنان ساعت ۱۳ با حضور در سالن غذاخوری ناهار خود را میل کردند تا آماده برنامه عصر شوند. حضور در تمرین، بخش بعدی برنامه امروز ملی پوشان بود. بازیکنان ساعت ۱۵:۴۵ به وقت محلی عازم ورزشگاه شدند؛ استادیومی که با آنچه در ذهن هواداران فوتبال ایران است، تفاوت عمده‌ای دارد.

رختکن بسیار ساده شامل دو ردیف سکوی چوبی، سکوهای سیمانی و فلزی برای تماشاگران، اتاق نشست خبری کوچک و زمین چمن مصنوعی بسیار صاف، امکانات این مجموعه ورزشی را تشکیل می‌دهد. دفتر مرکزی فدراسیون فوتبال گوام هم در همین مجموعه قرار دارد.

ملی‌پوشان ایران که باید شرایط تازه‌ای را برای تمرین تجربه می‌کردند، یک به یک از این زمین بازدید کردند. کارلوس کی‌روش هم جلوتر از بازیکنان و دیگر اعضای کادر فنی با حضور در زمین چمن، وضعیت این زمین را برای تمرین امروز و از همه مهمتر بازی روز سه‌شنبه بررسی کرد.

بعد از آماده شدن بازیکنان، کادرفنی بازیکنان را به دو گروه تقسیم کرد. گروه اول بازیکنانی بودند که در بازی روز پنجشنبه به طور کامل برای تیم ملی به میدان رفته بودند و دیگر گروه را بازیکنانی تشکیل می‌دادند که فرصت بازی مقابل ترکمنستان پیدا نکرده بودند.

گروه اول تمرین سبک‌تری را برگزار کردند؛ تمرینی که به منظور بازیابی توان بازیکنان انجام گرفت اما گروه دوم تمرین جدی و معمول خود را زیر نظر کی‌روش و دستیارانش پشت سر گذاشتند.

آفتاب شدید و گرمای ۳۱ درجه‌ای هوا به همراه رطوبت ۷۰ درصدی هوای گوام شرایط دشواری را برای انجام تمرین ایجاد کرده بود اما ملی‌پوشان با انگیزه بالا تمرین جدی و با نشاطی را برگزار کردند.

در پایان بازیکنان تیم ملی به هتل محل اقامت خود برگشتند تا در سالن تمرینی این هتل نیز بخش دیگری از تمرین خود را زیر نظر دکتر دیه گو به انجام برسانند.

فردا تمرینات تیم ملی در گوام ادامه پیدا خواهد کرد.

دیدار تیم‌های ملی فوتبال گوام و ایران در هفته هشتم از مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ – روسیه و جام ملت‌های ۲۰۱۹ – امارات روز سه‌شنبه هفته جاری به میزبانی گوام برگزار می‌شود.

[ad_2]

منبع

پاسخ دهید