نخستین جشنواره مهر آب برگزار می‌شود

0

نخستين جشنواره استانی مهر آب با موضوع ” با ارائه شيوه هاي مصرف بهينه آب زندگي را به نسل آينده هديه دهيم” در سطح مناطق نوزده گانه شهر تهران برگزار می‌شود.

سیفری روابط عمومی آموزش ورورش منطقه 5 تهران در گفتگو با خبرنگار   حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی   در خصوص جشنواره مهر آب بیان کرد: با عنايت به آيه نوراني سوره انبياء ،كه خداوند مي فرمايند : « و از آب هر چيزي را زنده گردانيديم ، آيا ايمان نمي آوريد ؟ » مسئله آب و بحران كم آبي موضوعي نيست كه تنها به امروز و ديروز و امسال و سال بعد محدود شود ، بلكه موضوعي است كه حداقل در سال هاي اخير بسيار درباره آن خوانده يا شنيده ايم ، بحراني كه براي مديريت آن همه ي ما در آن سهم داريم .

وی افزود:بدین ترتیب بايد براي حفظ اين سرمايه بكوشيم زيرا احتمال كم آبي و خداي ناكرده بي آبي يك معظل دور از ذهن نيست. 

سیفری اضافه کرد: لذا مديريت محترم منطقه 5 در نظر دارد ، با همكاري اداره كل آموزش و پرورش شهر تهران ، نخستين جشنواره استاني مهر آب  را با موضوع « با ارائه شيوه هاي مصرف بهينه آب زندگي را به نسل آينده هديه دهيم » در سطح مناطق نوزده گانه شهر تهران برگزار نمايند.

وی اظهار کرد: دانش آموزان و فرهنگیان می توانند آثار هنری خود را در قالب پوستر،نقاشی،عکس و فیلم کوتاه و آثار پژوهشی خود را در قالب مقاله و دست سازها ارایه دهند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در این راستا چهاربند در اين راستا از عمومي فرهنگيان فرهيخته و دانش آموزان علاقمند دعوت مي گردد در اين جشنواره نسبت به ارسال آثار خود اقدام لازم را مبذول فرمايند.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت آموزش و پرورش منطقه 5 به نشانی   مراجعه کنند. 

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید