نخستین گردهمایی صنعت تغذیه و سلامت کشور برگزار می‌شود

0

نخستین گردهمایی صنعت تغذیه و سلامت کشور با هدف تجلیل از فعالان این حوزه‌، 18 اسفندماه در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار می‌شود.

امیر حسین امینی، دبیر نخستین گردهمایی صنعت تغذیه و سلامت کشور در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشكی ؛  اظهار کرد: با توجه به سیاست‌های دولت تدبیر و امید مبنی بر اصلاح نظام سلامت کشور و با توجه به اهداف وزارت بهداشت مبنی بر ارتقاء سلامت و بهداشت در جامعه، این گردهمایی با حضور فعالان این حوزه در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار می شود.

دبیر این اجلاس ادامه داد: این مراسم با همکاری نهادها و اتحادیه های مرتبط از جمله سازمان غذا و دارو و با هدف تحقق بخشیدن به شعار سازمان جهانی بهداشت مبنی بر ” ایمنی غذا از مزرعه تا سفره” فرصتی مناسب است تا نقاط قوت ، ضعف و پیشرفت این حوزه مورد بررسی قرار بگیرد.

امیرحسین امینی، برگزاری اولین جشنواره ملی رستوران های محبوب کشور را از برنامه های اصلی این گردهمایی عنوان کرد و افزود: از آنجا که معرفی و شناخت رستوران های نمونه کشوری و بیان علل موفقیت و محبوبیت آن ها میتواند تاثیر به سزایی در رشد و شکوفایی نظام اقتصادی و صنعت گردشگری و توریسم ایجاد نماید، دبیرخانه اجلاس در نظر دارد به بررسی علمی و عملی دیدگاه های نوین در حوزه مدیریت رستوران داری و چگونگی پیاده سازی استاندارهای بین المللی در این صنعت بپردازد.

نخستین گردهمایی فعالان حوزه صنعت تغذیه و سلامت کشور با محوریت معرفی و تجلیل از رستوران های محبوب کشور 18 اسفندماه توسط گروه بین الملل فرازمان با حمایت و همکاری سازمان غذا و دارو در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می شود.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید