نرم‌افزار IMO برای ویندوز ۱۰ منتشر شد ۲۰۱۶

0

نرم‌افزار IMO برای ویندوز 10
نرم‌افزار IMO برای ویندوز ۱۰

نرم‌افزار IMO برای ویندوز ۱۰ منتشر شد ۲۰۱۶

موج انتشار نرم‌افزارها برای ویندوز ۱۰ با قدرت ادامه دارد و هر روز شاهد اضافه شدن نرم‌افزار جدیدی به فروشگاه نرم‌افزاری مایکروسافت هستیم. امروز خبری مبنی بر انتشار نرم‌افزار IMO برای ویندوز ۱۰ منتشر شده است.

برای دریافت جزییات خبر با گیگر همراه باشید…

IMO یک نرم‌افزار پیام رسان محبوب در جهان است که به دلایلی در ایران کاربران کمی دارد. نرم‌افزار IMO در کشور‌های اروپایی و کشور آمریکا طرفداران خود را دارد و احتمالا آن‌ها با شنیدن خبر این نرم‌افزار برای ویندوز ۱۰ بسیار خوشحال خواهند شد.

متاسفانه هنوز نسخه‌ی موبایل این اپلیکیشن در دسترس نیست اما گفته می‌شود که پس از انجام آزمایشات مختلف توسط IMO و تایید مایکروسافت٬ نسخه‌ی ویندوز ۱۰ موبایل این نرم‌افزار نیز بر روی استور قابل دسترس می‌شود. طبق شواهد موجود این نرم‌افزار به صورت یونیورسال ساخته شده است و این موضوع به این معناست که شما می‌توانید آن را بر روی کلیه‌ی دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز ۱۰ نصب کنید.

نرم افزار IMO از رقبای جدی واتس‌آپ٬ فیسبوک مسنجر ٬ اسکایپ و تلگرام به شمار می‌رود و می‌تواند بعد از تلگرام٬ گزینه‌ی خوبی برای نقل مکان باشد.

در ادامه با هم تصویری مربوط به این نرم افزار را می‌بینیم:

نرم‌افزار IMO برای ویندوز 10
نرم‌افزار IMO برای ویندوز ۱۰

همانطور که مشاهده کردید٬ محیط رابط کاربری این نرم‌افزار بسیار شبیه به دیگر نرم‌افزارهای یونیورسال است و از این جهت با ویندوز ۱۰ به خوبی هماهنگ شده است. امیدواریم که نرم‌افزارهای بیشتری به فروشگاه نرم‌افزاری ویندوز ۱۰ افزوده شود و شاهد رشد بیشتر استور این سیستم عامل باشیم.

گردآوری:گیگر

منبع:toranji

لینک مطلب

پاسخ دهید