نرم افزار اسکرین شات (برای اندروید) – Screen it Screenshot Tool 0.2.91 Android

0

دانلود نرم افزار اسکرین شات (برای اندروید)

Screen it Screenshot Tool 0.2.91 Android

 

 

نرم افزار اسکرین شات (برای اندروید) - Screen it Screenshot Tool 0.2.91 Android

 

 

گاهی اطلاعاتی درون برخی از نرم افزارهای اندرویدی موجود می‌باشد که نمی‌توان آن‌ها را به راحتی کپی و با دیگران به اشتراک گذاشت. بعضی از اپلیکیشن های اندرویدی به شما اجازه رونوشت گرفتن از متون درون خود را نمی‌دهند. همچنین ممکن است گاهی به یک متن موجود در کنار تصویر نیاز داشته باشید که با ذخیره تصویر، دیگر دسترسی به متن و یا دیگر اطلاعات موجود در صفحه وجود نداشته باشد که برای اینکار می‌توانید از صفحه نمایش خود اسکرین شات و یا عکس برداری کنید.

 

نرم افزار پیشفرض عکسبرداری از صفحه نمایش اندروید تمامی ناحیه در حال نمایش را عکسبرداری خواهد کرد در حالی که در بیشتر مواقع تنها به قسمتی از کل صفحه نیاز دارید. که برای اینکار می‌توانید از نرم افزار Screen’it – Screenshot Tool استفاده نمایید. 

 

Screen’it – Screenshot Tool یک ابزار کاربردی برای اسکرین شات گرفتن از قسمتی از صفحه نمایش با امکان ویرایش و نصب استیکر بر روی آن می‌باشد. با استفاده از اپلیکیشن عکس برداری از صفحه برای اندروید می‌توانید به راحتی با انتخاب ناحیه‌ای از صفحه نمایش آن را ضبط و در قالب یک تصویر ذخیره نمایید.

 

همچنین شما می‌توانید با اسکرین شات گرفتن از صفحه آن‌ها را برش داده و بر روی آن‌ها انواع قاب، استیکر، تنظیمات نور و… اعمال کرده و یا برای توضیح تصویر با استفاده از ابزار قلم مو، خطوطی را بر روی تصویر رسم کنید. نرم افزار اسکرین شات به شما امکان ذخیره سازی تصاویر در فضای آنلاین سرویس Imgur را می‌دهد.

نرم افزار اسکرین شات (برای اندروید) - Screen it Screenshot Tool 0.2.91 Android

 

نرم افزار اسکرین شات (برای اندروید) - Screen it Screenshot Tool 0.2.91 Android

 

 

مهم ترین ویژگی های نرم افزار Screen Mngr:
– قابلیت ذخیره خودکار عکسها در سرور برنامه
– امکان ویرایش سریع و ساده عکسها
– اسکرین شات گیری سریع
– رابط کاربری بسیار ساده


مهم ترین تغییرات نسخه 0.2.91 :
– بهبود عملکرد کلی نرم افزار
– رفع برخی اشکالات نسخه قبلی نرم افزار
 

 

( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

درباره گیگر نظر بدهید!

پاسخ دهید