نرم افزار افزایش Bass آهنگ‌ها با Bass Booster

0

دانلود رایگان نرم افزار افزایش Bass آهنگ‌ها با Bass Booster

مقدمه:خب دوستان خوبم Bass Booster  اپلیکیشنی برای افزایش میزان صدای بیس گوشی است که با فعالسازی آن می‌توانید فایل‌های موسیقی خود را با بیس بیشتری گوش کنید. با گیگر همراه باشید.

اگر از طرفداران پروپاقرص موسیقی‌های ترنس یا الکترونیک باشید حتما شما هم بر این عقیده‌اید که گوش دادن به این موسیقی‌ها با صدای بلند و بیس بالا بسیار لذت بخش‌تر از حالت عادی خواهد بود. اهمیت این موضوع برای برخی افراد به قدری بالا است که هزینه‌های گزافی برای خرید Subbuffer ها نیز پرداخت می‌کنند که تمام این کارها فقط به قصد یک هدف است؛ گوش دادن به موسیقی با بیس بالا. Bass Booster اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید بیس فایل‌های در حال پخش در گوشی موبایل خود را تا حد بسیاری بالا برده و از گوش دادن به فایل‌های خود لذت ببرید.

BASS-BOOSTER2

البته باید در نظر داشته باشید که افزایش بیش از حد بیس نیز باعث کثیف شدن فرکانس‌های صوتی خواهد شد و باید هر فایل موسیقی را متناسب با سبک آن، افزایش بیس داد. ناگفته نماند که برای پی بردن به این افزایش بیس نیاز به یک هدفون خواهید داشت و در صورتی که قصد پخش موسیقی از اسپیکر گوشی را داشته باشید تفاوت خاصی را احساس نخواهید کرد. برای دانلود می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

نتیجه گیری:کاربران عزیز به انتهای مطلب آموزش و دانلود نرم افزار افزایش Bass آهنگ‌ها با Bass Booster رسیدیم امیدوارم این نرم افزار کاربردی به کارتون بیاد و نهایت استفاده رو کنید همراه با گیگر باشید.

لینک مطلب

پاسخ دهید