نرم افزار بنچمارک گوشی (برای اندروید) – Geekbench 4 v4.0 Android

0

دانلود نرم افزار بنچمارک گوشی (برای اندروید)

Geekbench 4 v4.0 Android

 

 

غیر فعال کردن نمایش تاریخچه جستجو

 

 

اکثرا کارشناسان و متخصصان دنیای دیجیتال با بنچمارک ها آشنایی دارند. احتمالا شما نیز از آن دسته از افرادی باشید که هنگام خرید گوشی هوشمند تحقیقات زیادی انجام می دهید و تست های بنچمارک و نتایج آنها نیز برایتان حائز اهمیت میباشد. در برخی از سایت ها نیز در هنگام رونمایی یک دستگاه جدید، این اطلاعات به صورت عمومی منتشر می شوند تا بعنوان یک راهنمای سودمند برای خریداران باشد.

انواع گوناگونی از این نرم افزارهای بنچمارک در فروشگاه گوگل پلی عرضه شده است که هر کدام مختص تست و بررسی یکی از قطعات سخت افزاری دستگاه های هوشمند هستند. نرم افزاری که امروز برایتان تدارک دیده ایم یک ابزار کارا برای بررسی قابلیت های سخت افزاری پردازنده یا همان قلب تپنده گوشی هوشمند شما و دیگر قطعات آن میباشد.

شما با استفاده از Geekbench می توانید میزان سرعت و قدرت پردازنده را در بازه های زمانی و کاری متفاوت بررسی و مشاهده نمایید. بعنوان مثال میتوانید عملکرد پردازنده اصلی و گرافیکی (GPU) را در هنگام وبگردی، بازی های HD، اجرای ویدئو و … تست و ارزیابی کنید. همچنین بکمک این نرم افزار میتوانید به نتایج بدست آمده از تست سرعت و قدرت پردازنده های گوشی های مختلف دسترسی پیدا کنید.

این نرم افزار قادر است ارزیابی های بسیار دقیقی از وضغیت باتری و طول عمر آن داشته باشد تا شما را وضعیت کیفیتی و میزان سلامتی آن آگاه کند. Geekbench در فروشگاه گوگل با امتیاز 4.2 و چند میلیون دانلود، یکی از بهترین و دقیق ترین نرم افزارهای بنچمارک و تست گوشی های مختلف می‌باشد.

غیر فعال کردن نمایش تاریخچه جستجو

 

غیر فعال کردن نمایش تاریخچه جستجو

 

 


مهم ترین ویژگی های نرم افزار Geekbench:
– ارائه اطلاعات راجع به سرعت و قدرت سخت افزارهای گوشی
– مشاهده دمای پردازنده گوشی
– رابط کاربری ساده بدون پیچیدگی
– بسیار هوشمند در انجام تست سخت افزارها

مهم ترین تغییرات نسخه 4.0 :
– اضافه شدن زبان چینی
– بهبود عملکرد کلی نرم افزار
– رفع برخی اشکالات نسخه قبلی نرم افزار


 

( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

درباره گیگر نظر بدهید!

پاسخ دهید