نرم افزار دسترسی به ویدئوهای جذاب (برای اندروید) – 9GAG 2.2 Android

0

دانلود نرم افزار دسترسی به ویدئوهای جذاب (برای اندروید)

9GAG 2.2 Android

 

 

نرم افزار دسترسی به ویدئوهای جذاب (برای اندروید) - 9GAG 2.2 Android

 

 

طنز و محتوای خنده دار یکی از پراهمیت ترین و البته حجیم ترین محتوایی می باشد که در شبکه های اجتماعی رد و بدل می شود و مشتریان حرفه ای خود را دارد. روزانه اتفاقات طنز بسیاری در میان کاربران اینترنتی به اشتراک گذاشته می شود که می تواند یک تصویر، نوشته یا ویدئو خنده دار و یا سرگرم کننده باشد.

شاید از بهترین مکانها برای یافتن آخرین سوژه های طنز اینترنتی را می توان به شبکه اجتماعی طنزگونه 9GAG اشاره کرد. این سرویس پذیرای آخرین محتوای سرگرم کننده از سرتاسر جهان می باشد که نویسندگان و طرفداران خاص به خود را دارد. و حالا قرار است نسخه موبایلی و اندرویدی این سرویس را برای شما کاربران شوخ طبع سایت سرزمین دانلود معرفی کنیم.

 

9GAG – Funny pics and videos نسخه رسمی سرویس اجتماعی طنز ناین گگ می باشد که کنترل کامل تری را بر روی محتوای شبکه اجتماعی این سرویس به شما می دهد. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید بدون محدودیت های نسخه تحت وب، به تماشای آخرین تصاویر و ویدئوهای طنز ارسالی مردم سراسر جهان بپردازید.

نظرات و لایک ها بخش جدانشدنی از این شبکه اجتماعی می باشد و کاربران مختلفی به بحث و جدل بر سر پست های ارسال شده می پردازند که با ثبت نام در این نرم افزار می توانید در گفتگوهای پست ها شرکت کرده و نظرات خود را ارسال نمایید.

در صورتی که صاحب یک کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام هستید نرم افزار اندروید سرگرمی 9GAG  یک منبع مناسب برای ویدئو و تصاویر طنز می باشد که می توانید با دانلود آنها از این نرم افزار، آنها را در صفحه شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید و یا اینکه در گالری مولایل خود ذخیره کنید و در اوقات فراغت خود به تماشای آنها بنشینید و لحظات شادی را سپری کنید.

نرم افزار دسترسی به ویدئوهای جذاب (برای اندروید) - 9GAG 2.2 Android

 

نرم افزار دسترسی به ویدئوهای جذاب (برای اندروید) - 9GAG 2.2 Android

 


مهم ترین ویژگی های نرم افزار 9GAG:

– دسترسی فوق سریع به محتوای طنز دنیای مجازی
– حاوی رسانه های مختلف تصویری، صدا و ویدئوهای طنز
– قابلیت امتیاز دهی، لایک و کامنت گذاری در مطالب
– قابلیت به اشتراک گذاری عکسها و ویدئوهای خود با مردم سرتاسر جهان 

مهم ترین تغییرات نسخه 2.2 :


– بهبود عملکرد کلی نرم افزار
– رفع برخی اشکالات نسخه قبلی نرم افزار


 

( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

درباره گیگر نظر بدهید!

پاسخ دهید