نرم افزار دیکشنری قدرتمند بابیلون Babylon 10.5.0.6 Dictionaries

0

نرم افزار فوق العاده معروف Babylon که در زمینه ترجمه کلمات و متون ید طولایی دارد را همه می شناسیم. پشتیبانی بیش از ۷۵ زبان زنده دنیا و تبدیل و ترجمه آن به زبان های دیگر باعث می شود همه نیازهای کاربران در مورد ترجمه زبان ها بر طرف شود . برای ترجمه متن های کامل و بازگشایی سایت ها ۳۱ زبان مورد پشتیبانی هستند . این نسخه که همانند نسل های قبلی بیش از ۱۷ زبان زنده دنیا را به صورت پیش فرض پشتیبانی می کند قادر است تا علاوه بر تلفظ کلمات به زبان های مختلف متون را هم ترجمه کند. ترجمه متن یکی از مواردی است که کاربران به آن توجه بسیار ویژه ای دارند، هرچند ترجمه متن با Babylon تنها با داشتن یک ارتباط اینترنتی فراهم می شود اما بازهم عملکرد نرم افزار تحسین برانگیز است.قابلیت بسیار مهم و کلیدی که در این نسخه اضافه شده است، امکان ترجمه وب سایت ها به صورت آنلاین است، بدین صورت که کاربران می توانند با استفاده از این قابلیت آدرس وب سایت مورد نظر را داده و منتظر بمانند تا با توجه به زبانی که انتخاب کرده اند ، صفحه وب سایت مورد نظر را ترجمه شده تحویل بگیرند. قابلیت جالب دیگر هم امکان تبدیل واحد های مختلف به یکدیگر هستند که می تواند استفاده زیادی برای کاربران داشته باشد.

..:: همراه آموزش نصب نرم افزار::..

 

 

آموزش نصب نرم افزار:

۱- نرم افزار را از فایل نصبی داخل پوشه 1.Offline Installer + Fix نصب کنید.

۲- پچ را از داخل پوشه UnREaL اجرا کنید و سپس به محل نصب نرم افزار بروید و فایل نصبی Babylon.exe را انتخاب کنید و بر روی گزینه Open کلیک کنید.

۳- بابیلون را اجرا کنید.

۴-  از داخل Serial.txt سریال را کپی کرده و نرم افزار را رجیستری کنید.

 

 

password  رایت انواع لوح های فشرده CDBurnerXP 4.5.6.5931پسورد فایل : www.downloadha.com

نسخه نصبی

download  رایت انواع لوح های فشرده CDBurnerXP 4.5.6.5931دانلود با حجم۱۹ مگابایت

پلاگینهای فارسی

download  رایت انواع لوح های فشرده CDBurnerXP 4.5.6.5931دانلود با حجم۱۴ مگابایت

download  رایت انواع لوح های فشرده CDBurnerXP 4.5.6.5931دانلود با حجم۴۵ مگابایت

 

 

helpچنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345

درباره گیگر نظر بدهید!

پاسخ دهید