نرم افزار ساده و آسان طراحی اسلحه!

0

نرم افزار ساده و آسان طراحی اسلحه!

دوستان و همراهان عزیز،اینبار با یک نرم افزار سبک،کم حجم اما جالب در خدمت شما سروران هستیم.به طور حتم طراحی انواع اسلحه مطابق با معیارهای ما می تواند مدت ها ما را سرگرم کرده و نتیجه کار نیز جالب توجه باشد.نرم افزارهای شبیه ساز و 3D از جمله مواردی هستند که این امکان را برای کاربران فراهم می سازند اما آنها به طور عمومی محدود به کاربران حرفه ای می شود.

 

نرم افزار مورد نظر امروز ما یک برنامه ساده است که می توان به وسیله آن اسلحه مورد نظر خود را طراحی کرد. اگر شما از کاربرانی هستید که دوست دارند سلاح هایی عجیب و با شکل و شمایل تازه و طرحی نو طراحی کنند به این مطلب توجه کنید.می خواهیم در این مطلب شما را با نرم افزاری جالب برای طراحی سلاح های انفرادی آشنا کنیم.نرم افزار pimp my gun نرم افزاری جالب از سایت doctornoob.com می باشد که برای علاقه مندان به طراحی سلاح های انفردای تدوین شده است. این نرم افزار که بر پایه دانش نرم افزار فلش تهیه شده برای استفاده به فلش پلیر مرورگر نیاز دارد.شما در این نرم افزار قادر خواهید بود سلاح هارا بسازید،ویرایش کنید و تجهیزات آن را  به صورت اختیاری تعویض کنید.در این نرم افزار همه  قسمت های سلاح در اختیار شما هستند.همین ویژگی سبب شده است این نرم افزار را از دیگر نرم افزار ها متمایز کند.این نرم افزار در دو ورژن اولیه و کامل برای کاربران عزیز در کمترین حجم ممکن آماده شده است اما بهتر است که نسخه ی کامل آن دانلود گردد.

چون این نرم افزار بر پایه فلش تدوین شده برای اجرا باید پلاگین فلش پلیر را بر روی مرور گرخود نصب کنید.اما در صورتی که تنها تمایل به اجرای برنامه برای آزمایش دارید،می توانید بدون نصب اولیه و از طریق رفتن به وب سایت این برنامه،آن را اجرا کرده و از آن لذت ببرید.

با تشکر از آی آر ارتش،لینک دانلود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید