نرم افزار شبکه اجتماعی عکاسی (برای اندروید) – 500px Discover great photos 4.7 Android

0

دانلود نرم افزار شبکه اجتماعی عکاسی (برای اندروید)

500px Discover great photos 4.7 Android

 

 

نرم افزار شبکه اجتماعی عکاسی (برای اندروید) - 500px Discover great photos 4.7 Android

 

 

در صورتی که علاقه مند به عکاسی باشید مشاهده محصولات عکاسان حرفه ای علاوه بر لذت تماشای آنها، منبع مناسبی برای یادگیری نحوه عکس گرفتن به شکل صحیح می باشد. حتی هم اگر عکاسی حرفه ای را دنبال نکنید مشاهده تصاویر خارق العاده هنری دور از لطف نبوده و می توان آثار هنری متعددی را از عکاسان مدرن مشاهده کرد.

نرم افزار های اشتراک گذاری تصاویر متعددی از جمله اینستاگرام، برای اشتراک گذاری تصاویر وجود دارد اما امروز قرار است به معرفی یکی از بهترین های شبکه اجتماعی برای عکاسان حرفه ای و آماتور به نام 500px بپردازیم.

 

500px یک محل مناسب برای معرفی آثار هنری و مشاهده بهترین تصاویر حرفه ای از سوی میلیون ها فوترگرافر مجرب می باشد. با استفاده از نرم افزار اشتراک گذاری تصاویر 500 پیکسل می توانید به آثار میلیونها عکاس حرفه ای که در این شبکه اجتماعی فعال می کنند دسترسی داشته باشید.

بر خلاف اینستاگرام که مملو از کاربران آماتور می باشد، نرم افزار 500 پیکسل مکان مناسبی برای حرفه ای های هنر عکاسی به حساب می آید که امکان ارتباط با دیگر عکاسان و اشتراک گذاری عکسها را به کاربران می دهد.

از قابلیت های منحصر به فرد این نرم افزار می توان به امکان ساخت گالری تصاویر اشاره کرد بطوری که می توانید با انتخاب عکسهای مورد نظر خود، آن ها را در گالری های شخصی سازی شده خود ذخیره و با دیگران به اشتراک بگذارید. این نرم افزار هیچ گونه محدودیتی در ارسال تصاویر ندارد و آثار شما را بدون برش و افت کیفیت با دیگر کاربران موجود به اشتراک می گذارد.

نرم افزار شبکه اجتماعی عکاسی (برای اندروید) - 500px Discover great photos 4.7 Android

 

نرم افزار شبکه اجتماعی عکاسی (برای اندروید) - 500px Discover great photos 4.7 Android

 


مهم ترین ویژگی های نرم افزار 500px Discover great photos:

– دارای جامعه مجازی عکاسی فعال
– ارائه بهترین آثار عکاسان دنیا
– اتصال سریع به سرور سایت 500px
– رابط کاربری جذاب

مهم ترین تغییرات نسخه 4.7 :
– بهینه شدن سیستم اطلاع رسانی
– بهبود عملکرد کلی نرم افزار
– رفع برخی اشکالات نسخه قبلی نرم افزار


 

( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

درباره گیگر نظر بدهید!

پاسخ دهید