نرم افزار فلیکر موبایل (برای اندروید) – Flickr 4.4.2 Android

0

دانلود نرم افزار فلیکر موبایل (برای اندروید)

Flickr 4.4.2 Android

 

 

نرم افزار فلیکر موبایل (برای اندروید) - Flickr 4.4.2 Android

 

 

حتما تابحال نام فلیکر به گوشتان خورده است. فلیکر اولین و قدیمی ترین سرویس اشتراک گذاری عکس می باشد که مردم می توانند عکسها و لحظات خاطره انگیز خود را در آن ثبت کنند و با یکدیگر به اشتراک بگذارند. این سرویس اشتراک گذاری عکس، سالهاست که به عنوان یک ابزار محبوب در دسترس عکاسان و علاقه مندان به عکاسی قرار گرفته و هر کسی که دستی در آتش عکاسی دارد، فلیکر و نرم افزار Flickr را هم می شناسد.

 


به تازگی نسخه اندروید این سرویس اجتماعی محبوب در اختیار عموم مردم قرار داده شده است و علاقه مندان عکاسی می توانند تصاویر خود را به سادگی و در کمترین زمان ممکن در آن آپلود کنند و در دسترس دیگر کاربران قرار دهند. در نرم افزار Flickr شما به صورت حرفه ای می توانید تصاویر خود را ساماندهی کنید و آنها را در دیگر دستگاه های دیجیتالی مورد استفاده خود همگام سازی کنید.

کار کردن با نرم افزار فلیکر اندروید بسیار ساده می باشد و از طریق آن می توانید عکسهای خود را در دسته های بزرگ مدیریت کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید افکت های مخصوص و منحصر به فردی اضافه کنید تا تصاویری که ثبت کرده اید، از هیجان با جنس فیلکر برخوردار باشد. در این نرم افزار براحتی میتوانید عکسهای خود را کروپ کرده و تنظیمات گسترده و حرفه ای روی آنها انجام دهید. اگر از علاقه مندان به عکاسی هستید، پیشنهاد میکنیم این نرم افزار را از دست ندهید.

نرم افزار فلیکر موبایل (برای اندروید) - Flickr 4.4.2 Android

 

نرم افزار فلیکر موبایل (برای اندروید) - Flickr 4.4.2 Android

 

 

مهم ترین ویژگی های نرم افزار Flickr :
– اختصاص هزار گیگابایت به کاربران فلیکر
– به اشتراک گذاری عکسها در کمترین زمان ممکن
– امکان انتخاب گروهی عکسها
– دارای ده ها فیلتر جذاب منحصر بفرد
– ویرایش حرفه ای عکسها
– رابط کاربری فوق العاده دوست داشتنی


مهم ترین تغییرات نسخه 4.4.2 :
– بهبود عملکرد کلی نرم افزار
– رفع برخی اشکالات نسخه قبلی نرم افزار

 

 

( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

درباره گیگر نظر بدهید!

پاسخ دهید