نرم افزار مدیریت آیفون و دستگاه های اپل (برای ویندوز) – iTools 3.3.9 Windows

0

دانلود نرم افزار مدیریت آیفون و دستگاه های اپل (برای ویندوز)

iTools 3.3.9 Windows

 

 

نرم افزار مدیریت آیفون و دستگاه های اپل (برای ویندوز) - iTools 3.3.9 Windows

 

 

کاربران گوشی های آیفون هیچگاه نمیتوانستند مانند دستگاه های اندرویدی گوشی خود را مدیریت کنند و با اتصال دستگاه به کامپیوتر، بتوانند فولدرهای موجود در دستگاه را ببینند.

 

نرم افزار iTools یکی از بهترین نرم افزار ها در این زمینه میباشد که از آخرین نسخه های این دستگاه ها و بسیاری از برنامه های کاربردی آن ها که برای اتصال به دستگاه شما به ایتونز نیاز دارند، پشتیبانی میکند. این نرم افزار دارای یک رابط کاربری ساده و سازمان یافته است. با برنامه iTools کافیست دستگاه خود را به سیستم وصل کرده و تمامی اطلاعات دقیق آن را با تمامی جزئیات مشاهده کنید. محیط این برنامه بسیار شبیه به آیتونز میباشد.

 

به کمک نرم افزار iTools میتوان بدون محدودیت هایی که توسط شرکت Apple تعیین شده، به آسانی و بدون هیچ محدودیتی به انتقال انواع فایل‌ها و نرم افزار بپردازید و یا میتوانید اپلیکیشن‌های نصب شده بر روی دستگاه اپلی خودتان را بر روی کامپیوتر ذخیره کرده و بعدا روی دیگر دستگاه های اپل نصب کنید. با اتصال دستگاه اپل شما به کامپیوتر و باز کردن این برنامه، به سرعت دستگاه شما توسط این برنامه شناسایی شده و اطلاعات دقیقی از مدل آن و حتی جیلبریک (Jailbreak) بودن یا نبودن آن به شما  ارائه میدهد.

 

یکی از قابلیت های آی تولز، ویژگی زنگ ساز است که با استفاده از آن می توانید یک فایل موسیقی انتخاب کرده و تنها با چند کلیک آهنگ های زنگ دلخواه خود را ایجاد کنید.


همچنین از قابلیت های دیگر این نرم افزار ویژگی پشتیبان گیری است. شما میتوانید با استفاده از آی تولز از پوشه ها، برنامه های کاربردی، اس ام اس ها، لیست مخاطبان، تاریخچه تماس و تنظیمات سیستم دستگاه خود بکاپ کرده و در صورت نیاز بکاپ های گرفته شده را بازگردانی کنید. با استفاده کردن از این نرم افزار مدیریت آیفون، آیپد و آیپاد برای شما بسیار ساده خواهد شد. استفاده از این نرم افزار بسیار ساده است و یک راه حل مناسب برای انتقال فایل ها بین کامپیوتر و دستگاه شما است.

 

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از محیط نرم افزار و ویژگی های آن را ببینید و در صورت تمایل آن را از سایت سرزمین دانلود دریافت کنید.

نرم افزار مدیریت آیفون و دستگاه های اپل (برای ویندوز) - iTools 3.3.9 Windows

 

 

نرم افزار مدیریت آیفون و دستگاه های اپل (برای ویندوز) - iTools 3.3.9 Windows

 

 

نرم افزار مدیریت آیفون و دستگاه های اپل (برای ویندوز) - iTools 3.3.9 Windows

 

 

مهم ترین ویژگی های نرم افزار iTools:

– مدیریت دستگاه های iOS
– تهیه نسخه پشتیبان از فایل ها و اپلیکیشن های دستگاه
– پشتیبانی از نسخه های مختلف دستگاه های آیفون، آیپاد و آیپد
– سهولت استفاده از نرم افزار
– انتقال انواع فایل های صوتی و تصویری با درگ و دراپ
– دسترسی به فایل های سیستمی
– اضافه کردن مخاطب به دفترچه تلفن به طور مستقیم از کامپیوتر
– نصب آسان بازی و نرم افزار

 

مهم ترین تغییرات نسخه 3.3.9 :

– بهبود عملکرد کلی نرم افزار

– رفع برخی اشکالات نسخه قبلی نرم افزار

 

 

( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

درباره گیگر نظر بدهید!

پاسخ دهید